Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

nije mi bas jasan deo sa "besmislen pirsing"? kakav je to onda "smislen" pirsing?

u svakom slucaju, ne volim previse pirsinge koji se vide, ali naravno svako ima svoj ukus.

ne znam kako bas da ti objasnim.. kako se nekom svidja probusena usna/nos/sxtagod tako se meni resica svidja.. mislim da nije toliko nesxvatljivo..

 

stavovi variraju, jer svako ima svoje misljenje o pirsinzima i zasto se oni rade..

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa besmislen jer mi je to nekako kao kad bih probusila lakat :D mnogo smeta i u pocetku ostro boli, nije estetski dopadljivo i nema fizicku potencijalnu svrhu. Tj nije mi jasno kako neko oseti potrebu da busi bas TO. Razumes sad pitanje? Rekla sam da je pitanje a ne cross examination tako da zaboravi, ocigledno ne mozes da mi objasnis na taj nacin.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa besmislen jer mi je to nekako kao kad bih probusila lakat :D mnogo smeta i u pocetku ostro boli, nije estetski dopadljivo i nema fizicku potencijalnu svrhu. Tj nije mi jasno kako neko oseti potrebu da busi bas TO. Razumes sad pitanje? Rekla sam da je pitanje a ne cross examination tako da zaboravi, ocigledno ne mozes da mi objasnis na taj nacin.
to sto (mozda) nije tebi dopadljivo, ne znaci da "nije estetski dopadljivo". meni je na primer bas dopadljivo (svako ima svoj ukus).

naravno da nije ispitivanje,samo te zanima zasto bi neko radio tu pirsing.

eto, to je to.. cene znam i sve to, samo me je zanimalo dal ima nekog ovde ko je radio resicu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, znam jos par ljudi koje isto zanima sto i tebe, tj kako je "sa tim" :D

Pravo da vam kazem i mene zivo zanima kakav je trip i kakvu vrstu prilagodjavanja trazi iz prve ruke.

 

Ako se neko izbushi tamo nek javi utiske :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm pa nikakvo prilagodjavanje osim rezima ishrane dok zaraste... posle samo bleji ispod jezika :) Nije da taj deo usta vidi mnogo "akcije" :lol:

Nije mi to toliko gadno, samo besmisleno. Najgore ubedljivo je kad devojka probusi smajli i septum (odvojeno ili odjednom, nema veze) :puke:

Al ja sam uvek bila tolerantna, whatever rocks their boat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spada u one koji se najbrze zatvaraju jer ti je iznutra sluzokoza koja se potpuno zatvara za 24h. Pretpostavljam da je olaksavajuca okolnost sto je spolja kozha ali ipak posle celog dana bi verovatno krvarilo kad bi vracala. Nema razloga da se vadi sad kad postoje fenomenalni retaineri kod nas od bioplasta koji su za hrskavice (dakle i nos) prakticno nevidljivi. Ima ih u Sindjelu i nisu skupi (reda par stotina dinara). Ima i za labret i obrvu i tako to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodjaboga, ja sam hteo da busim obrvu, ali mi nisu dali (ljudi koji bi me busili:) ). Jbg, imam svaki dan treninge, a sigurno ce me neko zakaciti makar jednom tokom treninga bas tu gde mi je pirsing... A rekoshe da ako budem svaki dan vadio pirsing na po 2-3h, da ce mi verovatno otpasti glava...Tj. nisu bas tako rekli :) Ali rekli su da mogu da bas zeznem obrvu ili da ce mi se sigurno zatvoriti rupa (na obrvi:) ).

A tako sam razorzno zgodan da bi mi bas do jaja stajalo :) :) Ali moracu da se strpim dok ne udejm u 70te godine, kad mozda ne budem trenirao vise, i kad mi koza i meso dovoljno omeksaju da mogu da prstom pravim pirsinge :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest burrbery chick

Ima li neko ko je radio povrsinski pirs da mi odgvori na par pitanja?

Radila bih 3 single point pirsa ali onako, dosta ispod pojasa, pa ne znam gde to rade?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spada u one koji se najbrze zatvaraju jer ti je iznutra sluzokoza koja se potpuno zatvara za 24h. Pretpostavljam da je olaksavajuca okolnost sto je spolja kozha ali ipak posle celog dana bi verovatno krvarilo kad bi vracala. Nema razloga da se vadi sad kad postoje fenomenalni retaineri kod nas od bioplasta koji su za hrskavice (dakle i nos) prakticno nevidljivi. Ima ih u Sindjelu i nisu skupi (reda par stotina dinara). Ima i za labret i obrvu i tako to.

 

Thanxxxx! =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije mi bas jasan deo sa "besmislen pirsing"? kakav je to onda "smislen" pirsing?

u svakom slucaju, ne volim previse pirsinge koji se vide, ali naravno svako ima svoj ukus.

ne znam kako bas da ti objasnim.. kako se nekom svidja probusena usna/nos/sxtagod tako se meni resica svidja.. mislim da nije toliko nesxvatljivo..

 

stavovi variraju, jer svako ima svoje misljenje o pirsinzima i zasto se oni rade..

 

 

Da,da. Dobar odg.

 

Ne postoji besmislen pirsing.

 

 

Tu se obicno gleda originalnost i na sta su konkretno ljudi navikli.

 

Imam pirsing na vratu, planiram da uradim jos dva pored njega.

 

Svi se uzasavaju pri samoj pomisli mesta samog pirsinga,

sto mi iskreno NIKADA nece biti jasno.

 

Sebe si probusio,zar je bitno gde?

Da li se vidi ili ne vidi to je vec do osobe kakva je,

da li to nju zadovoljava ili zeli da se exponira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,da. Dobar odg.

 

Ne postoji besmislen pirsing.

 

Tu se obicno gleda originalnost i na sta su konkretno ljudi navikli.

 

Sebe si probusio,zar je bitno gde?

Da li se vidi ili ne vidi to je vec do osobe kakva je,

da li to nju zadovoljava ili zeli da se exponira.

Besmislen u smislu da ima najmanje smisla. Nije da izgleda, nije da pruza osecaj, ni vlasniku ni drugima. Mislila sam da je vrlo ocigledno na sta sam mislila. Prosto ne kapiram ljude koji kazu "hmmm TO! 3cm od kolena, malo u levo, e bas tu! tu me svrbi da se busim" posto tako ispada iz vase price :lol:

Originalnost? Ako ga nemas vec na sebi onda je originalan. Da izmisljas rupu na saksiji jer tripujes da ces onda imati originalan pirsing je podjednako glupo kao sto neki ljudi stave pelene na glavu samo da bi bili drugaciji. Ima toliko boljih opravdanja za pirs.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...