Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

Moji neki ortaci su izbušili dabravice, kažu da je bolelo do jaja. Ne znam .. možda za žene to nije dobro, jer mogu da poremete mlečni kanal, tako kažu....

 

probusene dabravice, kako ih zoves, su secksy na muskarcima. br tel od ortaci plz? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu da zamislim koliko busenje bradavica boli :o

 

 

Meni je pirsing na obrvi poceo da se smanjuje -.- I jako je pocela mindjusa da mi viri, pa sam ga skinula. Ima vec 5 meseci kako nisam nosila mindjusu i jos mi je otvorena rupa. Za koliko bi to trebalo da zaraste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu da zamislim koliko busenje bradavica boli :o

 

 

Meni je pirsing na obrvi poceo da se smanjuje -.- I jako je pocela mindjusa da mi viri, pa sam ga skinula. Ima vec 5 meseci kako nisam nosila mindjusu i jos mi je otvorena rupa. Za koliko bi to trebalo da zaraste?

Zasto nisi kupila kracu sipkicu? Treba 6-8 meseci da se formiraju rupice, naravno da se tada povuce koza.

Ja sam posle 8 meseci kupila kracu sipkicu i nista ne viri. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ocigledno spadas u grupu ljudi cija tijela odbijaju strana tijela. moja drugarica je tako ostala bez prisa pupka.

na srecu, ovaj moj u obrvi je isti kao sto je bio, i sada X godina od kad sam ga stavila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ocigledno spadas u grupu ljudi cija tijela odbijaju strana tijela. moja drugarica je tako ostala bez prisa pupka.

na srecu, ovaj moj u obrvi je isti kao sto je bio, i sada X godina od kad sam ga stavila.

 

Nije, nije, imam na jeziku, oko pola godine, taj je ok. Mozda mi nije probusila dobro... ne znam vise xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ocigledno spadas u grupu ljudi cija tijela odbijaju strana tijela. moja drugarica je tako ostala bez prisa pupka.

tela odbijaju strana tela jer tela znaju da stranim telima nije mesto u telima... vlasnici tela ne.

 

nikada mi neće biti jasno zašto je nekima lepo da im gvožđurija visi sa nekog dela tela... po mogućstvu da bude što nezgodnije i da što više boli... eventualno zajebi svoje nerođeno dete, kada dođe vreme neka ga imlek podoji... i zašto li neko voli da liže gvožđuriju na nečijem jeziku, klitorisu, penisu... to mi se ne sviđa?

  • Upvote 2
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Da li je neko naručivao sa ovog sajta:

 

Crazy Factory

 

Do kraja jula daju free shipping sa nekim fb kodom... Jako su jeftini, uzela bih za neke smešne novce nekih gluposti samo mi je trip da me ne ocarine pošto je nakit u pitanju. Onda mi naplate ležarinu na aerodromu jer pet dana nisu znali kako da ga ocarine i na kraju da pazarim umesto za 5 za 550 evra.

 

Da li je neko u skorije vreme naručivao šta od nakita za pirs sa neta?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...