Jump to content

Akercocke & Voices


Anоnymous

Recommended Posts

Veliki su ovo majstori, nema sta. Album razara. I melodican i progresivan i psihodelican i divljacki na momente. Najsofisticiraniji Rkekoke do sada svakako, veoma fin rad na ovim mirnijim delovima. Ne znam prosto koju pesmu bih izdvojio kad sve kidaju jako, mozda na prvu loptu glavni favoriti Insentience, Familiar Ghosts i One chapter closing for another one to begin. AOTY kandidat svakako. Ne postoji bolji bend ovakve provincijencije i jebeno mi je drago sto su se vratili sa stilom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto da dodam kad ste uglavnom sve rekli, ni meni ne lici na london

treba dosta i da se slusa, stvarno su napravili mamutski album, svidja mi se i atmosfera i produkcija, bas je oldskul metalski ambijent

doduse nisam ni ocekivao manje nego da bude kandidat za album godine, i ranije sam pisao da ce najverovatnije da mi bude konkurentan za vrh

mozda napisem koju rec vise kad izvrtim podrobnije

lagano 9/10

 

nakon nekih 5,6 slusanja

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Malo kasnim na zurku ali album mi se krckao neko vreme u ovoj sumi noviteta, vredelo je as it is jer je odlican i pravi primer kako treba da izgleda povratnicko izdanje. Liseno svih obzira i trendova, postuje samo svoja pravila, uzeli su najbolje iz svoje proslosti i osvezili ga nekim novim momentima. Izuzetno mi se svidja thrashy feel (inace na Dissapear je trebalo da gostuje baba Sabina iz Holy moses ali nisu se dogovorili) provucen kroz prog spektar, a album ima neki predivni melanholicno jesenji vajb kao stvoren za ovo vreme.

Malo mi je bilo cudno sto nema satanskih lirika ali oni su sami usporedili album sa Pozesdovim Eyes of horror, sto itekako ima smisla u svemu, samo se nadam da nece crci kao oni.

Sve u svemu samo da potvrdim navedeno od drugih, ulazi u top godine i velika nada da se negde nahvataju uzivo.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...