Jump to content

Turisas


Sachnoth

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dobar je ovaj novi album,korak napred u odnosu na battle metal u svakom pogledu - produkcijski upeglaniji,usviraniji,atmosfericniji,bolje pesme...In The Court Of Jarisleif je ultimativna himna za sve metalske seljane,ljubitelje ovog pravca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovog Earendila bi banovao :)

 

Anyway..

Dobar, dobar, dobar...mlogo dobar je ovaj novi Turisas! Chekalo se duze na ovaj album..al vredi! Ne bih ga ni iscekivao da mi se nije svideo prvi, a drugi mi se sve vishe i vishe svidja od prvog, koji doduse ima, jos uvek, najbolju Turisas pesmu - "As Torches Rise". Prava metal himna! Pesma i po. Jedino sto smarka malo onaj prolog i par pesama su so-so...ali "The Varangian Way" mi je kanda ujednacheniji sa kvalitetom pesama, i chini se vishe kao celina. Muzika je veoooma zarazna i chesto opushtajuca...ne neki "atmospheric trip" opustajuca..vec jednostavno, melodije su takve da su lako pamtljive i prijatne. Jos je moglo na vokalima da se poradi malo bolje i da se napravi par boljih "hook"ova...josh jache bi bilo sve. Prva pesma(i singl) ima mlogo jaku melodiju npr., al je vokalno so-so, nista special. Od pesama bih dalje izdvojio "Cursed Be Iron", veoma heavy, veoma dobra pesma! Riffovi ki kod Rammsteina haha.."Fields Of Gold" mi je vokalno najjaca na albumu, veoooma zarazna. "Dnieper Rapids" je exxtra, second best sa albuma, veoma bombasticna. I jebes ga..jedino vokali da budu bolji..i kapiram da ce sledeci album biti josh bolji!

 

I za kraj da spomenem, vrh pesmu albuma - "In The Court Of Jarisleif"! Headbanger-narodnjak :rockdevil: Pesma me odusevljava beyond description

 

ocena 8.5/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
1. novi Ensiferum

2. novi Turisas

3. novi Manegarm

4. novi Finntroll

5. novi Ko priklani

cheka se novi Wintersun... ;)

 

Finntroll je keva, samo treba proci nevericu zbog promene zvuka.

Sedi jednom opusteno da ga slusas i usredsredi se, otvorice ti se.

Vrh album :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...