Jump to content

Turisas


Sachnoth

Recommended Posts

Pa ne verujem da ce ih iko dovuci u Srbiju ali ja bih hteo sve jedno da ih vidim pa ako neko hoce da ide na njih u Pestu nek se javi, vrlo moguce da cu imati dve free karte. Ustvari to je sigurno, jedino sto bi trebao jeste da mi pomogne da snimim intervju.

 

Meni ovo za sada album koji sam najviše slušao u 2011. znači - najbolji :mhihi: Venetoi! - Prasinoi je senzacionalna.

Ali ipak su bolji Falkenbach, Moonsorrow i Amon Amarth sveto pagan trojstvo :D

Edited by Despot!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preteraše ga sa orkestracijama i simfo proseravanjima, a u poslednje vreme mi naročito idu na džigericu svi ti "Vidite kako mi umemo da komponujemo i kompletni smo muzičari" pametnjakovići. K'o da slušam soundtrack za "Ben Hura" a ne metal album, jeb'o mater.

A, realno, ako mi se sluša neki simfo fazon ima 15000 stvari koje ću radije pustiti, oni neka se drže zna-se-već-čega. Mada, iskreno, ja ne znam ni da li sam onaj prošli album 3-4 puta preslušao u full-u, već mi taj fazon nije odgovarao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne verujem da ce ih iko dovuci u Srbiju ali ja bih hteo sve jedno da ih vidim pa ako neko hoce da ide na njih u Pestu nek se javi, vrlo moguce da cu imati dve free karte. Ustvari to je sigurno, jedino sto bi trebao jeste da mi pomogne da snimim intervju.

 

Kad to? xD Da se javim odma xD

 

Edit: Al' verovatno nema od toga nista :haha:

Edited by Shinigamy91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam do sada prokomentarisao album, pa cu sada probati:

 

+: Produkcija, vokali.

-: Vise symphonic nego folk, gitara se skoro i ne cuje na nekim delovima (sto je i normalno za njih, jbg), harmonike gotovo i da nema.

 

Tri FANTASTICNE pesme: Take The Day!, Venetoi! - Prasinoi! i End Of An Empire. Onaj deo kada krene hor na kraju End Of An Empire mi je verovatno najbolji deo u celoj Turisas diskografiji. The March Of The Varangian Guard i Stand Up & Fight su dobre pesme, ali nista spektakularno. Ove ostale nisam dovoljno preslusao da bih komentarisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad to? xD Da se javim odma xD

 

Edit: Al' verovatno nema od toga nista :haha:

Ja cu ici sigurno i ako Laza ne bude mogao samnom ja uvek imam po dve karte besplatno. Znaci kartu ne placas, smao put do Peste i natrag.

Ali trebao bi da mi pomognes samo tokom intervjua posto naravno i to se uvek radi.

Edited by Despot!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sto se tice novog albuma...

 

This:

K'o da slušam soundtrack za "Ben Hura" a ne metal album, jeb'o mater.

 

and this:

 

nedostaje ta neka stara folkish atmosfera...

 

Album mi je od 'zanimljiv' na prvo slusanje, dosado do 'vrlo dosadan'. Prosli je imao od svega po malo, i ovog holivudskog orkestra i folka i mjetala i svega...ovaj album i ako ima jedan riff, njega je nasla i eliminisala ista ona sympho-nazi ekipa koja je komponovala vecinu materijala ovde.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne postoji muzika koju svi slusaju :]

 

Pa volim i ja dobre soundtrekove, svidja mi se muzika za "Lawrence Of Arabia" recimo, ali nikada nisam pozeleo da je skinem/kupim i da samo nju slusam. Bolje uzeti odgledati neki film nego obrnuti SAUF, ako je vec samo u streku poenta.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...