Jump to content

Epica


Recommended Posts

Pošto je AF ovde, onda rekoh i E da stavim. Ako nekom smeta neka premesti slobodno.

Temu sam otvorio jer su potpisali ugovor sa Nuclear Blast Records, a i novi album uskoro izlazi (treći po redu, četvrti ako računamo soundtrack).

 

Discography:

 

2003. The Phantom Agony

2005. Consign To Oblivion

2005. The Score - An Epic Journey (Soundtrack)

 

Komentari?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislila sam da tema postoji...

Pa, imam "The Phantom Agony" i"Consign To Oblivion". Nešto me u početku iritirao vokal SS, ali na drugom albumu sam se oduševila njenim vokalnim sposobnostima... "Trois Vierge" s Khan-om je predivna, odiše baroknim melodijama i atmosferom. Ovaj zadnji album nemam, ali će se nabaviti. Inače, mislim da postoje trenuci kada je growl vokal suvišan, a nekad, kad bi baš trebali da ga ubace - njega nema.

Btw, nisam neki fan ovog benda, ali se sluša. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar bend, ova 2 albuma su odlicna, a ovaj score je kao neki soundtrack za neki film, dobar je za opustanje, mada moze nekome dosaditi...najbolja pesma mi je trenutno consign to oblivion...a glas je mnogo dobar, uzimajuci u obzir da je simone jos vrlo mlada, i da je imala 18 kad je snimila the phantom agony...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem da je Simone imala 18 godina tada!!! :blink: Sjajan glas, zaista...

Nisu losi, ali nisu mi ni medju omiljenima. U svakom slucaju, nista negativno za njih nemam da kazem.

 

@Leona: Koji nemas, ovaj iz 2005?

Ako je taj, dobices ga, ne brini :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem da je Simone imala 18 godina tada!!! :blink: Sjajan glas, zaista...

Nisu losi, ali nisu mi ni medju omiljenima. U svakom slucaju, nista negativno za njih nemam da kazem.

 

@Leona: Koji nemas, ovaj iz 2005?

Ako je taj, dobices ga, ne brini :D

 

Ha ha :mrgreen: Hvala, jel treba tebi nesto? Imam jos j-rocka ;)

 

Imam ovo

 

The Phantom Agony (2003)

The Phantom Agony single (2003)

We Will Take You With US (2004)

Consign to Oblivion (2005)

 

tako pise... : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Trebalo je da snimaju prosle nedelje...tako sam obavestena. Mozda se nekome oni svidjaju, ali po meni je ovaj bend totalni prosek, iskreno, smatram da je od njih Abonos mnogo bolji i originalniji.

Ostace zapamceni jednog dana po dobroj ribi koja je pevala sa Roy Khanom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

The first official single from the album will be the song 'Never Enough', which is NOT a ballad. Two videos are being made for the song - one for the metal masses and one, as Simone jokingly revealed, "for our mothers..." - by the same crew that made KAMELOT's 'Ghost Opera' video.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije plavusan, smedj je. I svakako je dobar tip. Daleko bolji nego ona i kao muzicar i kao pojava.

 

Ono sam naravno napisala u šali :)

Kao muzičara ga naravno ne osporavam, a što se izgleda tiče, ukusi su različiti :)

 

Uh pogledah i odmah zatvorih, gadan mi je :mhihi:

Edited by Tanya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...