Jump to content

9 Života


Sakato Momce

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest Nightsorrow

Evo najzad i ja da se nakacim na yu metal.Paz sad ja se ovde necu redovno pojavljivati ili dolaziti ili obilaziti za to je zaduzen sakat.Samo cu da obavestavam o nekim mogucim svirkama i vremenima hehehe! Uzdravlje svima! :red:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

E ljudi evo da se obratim u ime benda posle duzeg vremena.

Nismo sivrali duze vreme imali smo jednu nezgodu,al sve je u redu i svi smo na broju i u istoj postavi.

Nastavljamo sa radom 9. februara posle pauze od mesec i kusur dana, uradjeno je jos par novih pesama, al' to cete cuti 29. februara u klubu Blue Moon. Za vreme pocetka svirke bicete naknadno obavesteni. UZDRAVLJE :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A bre Zece...gde je taj blumun...

Moras nam reci ako hoces da te bodrimo na tvom umetnickom performansu...

 

 

Sinoc smo ja i johnny slusali pevaca iz Pozdravi kevu u kugli...

On se trresao dok peva i onda je spontano pao na pod i upetljao se u kabl od mikrofona...

Pa je onda razdrndao stalak za mikrofon...odlican je...mora da peva sa tobom... :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
za MiaTallicu: mozes samo ti da izlemas Zeca ako oces,voli on to :D bices obevestena,nekako,za probu..zop

 

e do jaja jos ako dodje i andrea na probu onda moram ko covek da se potrudim da ne greshim :D

 

Kad ce coyotebird da krene sa radom ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Lerdi pokemon

Nije Sale Bosanac vec Hercegovac...Igore,nemoj to mesati :D

 

Pero, signature ti je MJETAL! Kako si stavio sliku u potpis?

 

Beware,beware,the gout(giht) is all around!Uradis upload slike na nekom sajtu koji je namenjen za to.Nadji kod koji ti daju za sliku i prekopiraj ga u prostor namenjen za potpis.

Edited by Lerdi pokemon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahaha, coyotebird!!! Po uzoru na legendarnu sliku! :) A ko cini bend tako originalnog naziva? :D

 

 

Znaci slika zakiva koliko je dobra,treba je uvrstiti u kulturno dobro!! :) elem...bend CE ciniti :

Ja-Lead Guitar & Rhythm Guitars

Vanja-B(ad A)ss & Back Vocals za neke pesme :DD

Mare-Drums

?-Singer (ovo znam da ce biti problem i to GRDNI....fucking singers)

Karamare-Rhythm & Lead Guitars (u slucaju da Karamare nece,a to je malo verovatno,druga gitara ce se izabrati po principu tuche,tj ZEKA i SALE ce se tuci do smrti :rockdevil::muzicar::meshuggah::pivopije: ).

Svirace se Heavy & Hard,mozda bude i malo primesa Thrasha,ali otom potom... :rockdevil:

 

Nije Sale Bosanac vec Hercegovac...Igore,nemoj to mesati :D

 

 

 

Beware,beware,the gout(giht) is all around!Uradis upload slike na nekom sajtu koji je namenjen za to.Nadji kod koji ti daju za sliku i prekopiraj ga u prostor namenjen za potpis.

 

 

Tako je brate,GIHT IS ALL FUCKING AROUND!!Ako ne pazis,najebaces... :twisted: ok necu mesati,ali inace koja je razlika izmedju Hercegovca i Bosanca?ono strucno mi obajsni :pivopije::bigblue: ja samo znam da Dalmatinci imaju crne pege po sebi,ahahahahah :bigblue::bigblue: sranje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...