Jump to content

Emerson Lake and Palmer


Angelystor

Recommended Posts

pucajte mi u kolena al ja temu ne nadjoh...

 

Imam samo rechi hvale i osecaj worshipa za ovaj bend...do "Love Beach"a...jebote kako mrzim Love Beach. Ono dalje nisam slushao, a nit sam slushao Works, pre LBa...ali jebote otac selpachki kako mrzim taj album! Taste my love, jea rajt...mrsh u kurac...

 

Ali Tarkus i Brain Salad Surgery su remek dela out of time..Trilogy i prvenac nesto slabiji, nijanse u pitanju...Tarkus i Karn Evil 9 se biju za najjachu pesmu... A mozda i omiljeno izdanje mi je "Welcome Back.." live, sas mnogo dobrim izborom pesama i bombashkim zvukom.

 

ajmo koments.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest RISE LORD VADER's guz

pa zar je moguće da od toliko progresivaca na ovom govnumu samo 1 post za ELP???,

 

pa ljudi skidajte to i preslušajte, ta trojica su bili bogovi 70ih (naravno do love beach kog više nećemo spominjati)

 

trilogy je odličan album, uvek ga slušam celog.... jeeee, kako su jebali keve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehe, pa realno ELP nije bash toliko popularan bend na ovim prostorima kolko mi se chini :S. Inache i ja potpisujem, bend za koji se mogu naci samo rechi hvale. Evo i jedna interesantna chinjenica hehe, kao originalni gitarista ovog benda bio je predvidjen ni manje ni vishe no Jimi Hendrix, i bend se trebao zvati HELP. Jimi je prihvatio ponudu ali jelte smrt ga je sprechila da postane chlan ovog benda :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila je tema, ne znam 'de se dede. Pokojni cale mi pustio 'Slike sa izlozbe' kad je to izaslo tamo neke '71. Necete mi verovati, frajeri su bili na RTV YU non-stop, navece. Mislim, pustali su im cele koncerte tih godina, ludilo. Secam se da pocinje dokumentarac/show konvojem nekih 16 kamiona (18-wheelers, jasta) zvuka i rasvete, 'bo te lesh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...