Jump to content

Monty Python's Flying Circus


Angelystor

Recommended Posts

cuo sam da su gostovali na nekoj televiziji za neku njihovu godisnjicu, i doneli su urnu u kojoj se navodno nalazio Cepmen i stavili je na jednu stolicu "jer je i on bio vazan clan ekipe"

a na kraju su prosuli pepeo u publiku u studiju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smaras brate. Pod jedan nisu bili bas TOLIKO smesni i ponavljali su mnoge gegove. A pod dva niko nista ne poistovecuje samo su napravili tribute, u znak postovanja. Najveca fora je sto je pajtonovce u svoje vreme kapiralo otprilike 10% populacije u engleskoj i 2% van nje... tek kasnije su ljudi poceli da kontaju fore kada je i drustvo kao takvo postalo malcice liberalnije. Dokaz da su Pajtonovci bili ispred svog vremena, kao i sve sto je dobro :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) znaci pogresno sam cuo, ali i dalje su ludi :)

inace to me podseti na skec kada Kliz donosi les svoje majke

"Lunch is here" :) :)

 

to sa south parkom nije epizoda nego samo skec od 2 minuta i 13 sekundi, tj nesto kao skec, imaju cak i special guest appearance :D

nabavio sam to od druga, nemam pojma odakle je skinuo ali ako ne nadjes mogao bih mozda da ti mejlujem ili tako nesto, ima nesto preko 3Mb

inace zove se A Friend Store

 

@Jason_Voorhees

jebo te al ovde ljudi cesto koriste rec retardirano

ne znam da li su cuo za ono razlika u misljenju

a i rekao sam da su mi i jedno i drugo genijalni nisam mogao da izaberem sta vise volim i da ne mogu da ih poredim

ali ovde ljudi razumeju tudje postove kako njima odgovara i onda kenjaju...

Edited by rhapsoad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cool što postoji razlika u mišljenju, sviđa mi se to stvarno. Sad, polazeći od toga, zašto ste uopšte odgovorili na moj post? Mislim, kada već postoji razlika u mišljenju zašto niste ostavili moj post (čiji se sadržaj razlikuje od vašeg mišljenja) bez odgovora? Nope, ego vam je nalagao da mi uzvratite istom merom. ^^

 

Poenta i suština Pajtonovaca nije bio samo humor, kao što mnogi misle, već i ideja da postoji drugi, treći, četvrti i peti način gledanja na svet. They've expanded the mind of those who oppened it.

 

Porediti to sa generacijom Y i South Park-om je retardirano, u najmanju ruku. Yah, poznato mi je da ima dosta sledbenika SP-a i ostalih gluposti na ovom forumu a i u Srbiji uopšte, ali me veseli činjenica da ga obožavaju i da se njime identifikuju praktično svi pod-slojevi našeg društa. Yup, uključujući i grandovce, dizelaše, trensere, fensere, džankije, i ostalu gamad. S druge strane, Pajtonovce ne može da gleda svako, i još mogu da kažem da sam, nakon malo eksperimentisanja, otkrio da su čak i odbojni gorepomenutim grupama ljudi. Gee, imagine how shocked I was...

Edited by Jason_Voorhees

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doticni grandovci/sabani itd isto vole dobru hranu, san... filmove... (koji su btw jedina stvar vredna gledanja na pinku, ali cak i tako se retko pogodi neki dobar). Ja licno nisam neki veliki ljubitelj SP-a ali me nervira tvoje pljuvanje serije zato sto je i grandovci vole?! i zato sto je neko mozda uporedio sa MPFC-om? Daj covece.. elitizam u vezi pajtonovaca je vec zaista preko svake mere gluposti.

Edited by EldrichKnight

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, da je po njima American Pie bi dobio 75 oskara. Ali kapiram šta želiš da kažeš, doduše u nečemu se mora imati mera. I ne pljujem ja SP samo zato što ga šabani vole već zato što mi je dosadan... i glup do bola. Bio je zanimljiv u početku ali sada služi samo kao "Trey & Parker's Money Machine". Reciklaža je kuul, ali je SP preterao.

 

I još ovo: "Elitizam ftw. Fags gtfo, kthx."

Edited by Jason_Voorhees

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako da ti ljudi ne odgovore kad kazes da su retardirani oni koji ne dele tvoje misljenje.

Prijatelju samo ti si potpuno shvatio pajtonovce, a ostali ljudi se smeju njihovim grimasama i smesnim glasovima. E da i metalci su uzvisena bica, svi ostali su gamad...to je ogranicenost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako da ti ljudi ne odgovore kad kazes da su retardirani oni koji ne dele tvoje misljenje.

Prijatelju samo ti si potpuno shvatio pajtonovce, a ostali ljudi se smeju njihovim grimasama i smesnim glasovima. E da i metalci su uzvisena bica, svi ostali su gamad...to je ogranicenost.

Ma i metalci su gamad.

 

Hmmm, nisam nikoga nazvao retardiranim. Pročitaj moj post ponovo. ^^

 

Fawlty Towers je zakon. Gledao sam ga pre mnogo godina i skoro sam nabavio ceo serijal. Prekratak je, ali zato je John Cleese car u ulozi Fawlty-ja. XD Eh, sada sam se setio one epizode kada imitira Hitlera. XD

Edited by Jason_Voorhees

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...