Jump to content

Eluveitie


Turin

Recommended Posts

Izgleda da su stvarno resili da okace ceo album, postavljaju i dalje...

 

Brictom mi je u pocetku zazvucao kao bretonski, pa galicijski, pa kao belgijski folk, nije losa stvarcica. Osecam da ce vestice da se razplesu (razlete) uz Dessumiis Luge. Souns like old Opera IX. Gobanno The Divine Smith mi je vrlo poznata melodija... A, ako se neko pitao sta znaci "Omnos", odgovor je "strah".

 

EDIT: Evo preslusah sve, Memento me podseca na srednjovekovnu igru Saltarello (della pioggia), samo usporenu, dobar album kao celina, sto se pojedinacnih pesama tice, za sada se ipak izdvaja Omnos kao najveci favorit.

Edited by EnKi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je moglo i bolje, ali sasvim dobar album. Braca Gali se prevrcu u grobovima :) Izdvaja mi se i Ne Regv Na. Jos da cujem one dve bonus pesme, mozda ce da padne i original (jednog dana)...

U prodaji ce se pojaviti tek 17. aprila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni super ovo. Možda može da deluje prazno, jer nema ubistvene distorzije i energije, ovde je sve ogoljeno pa se propusti u kompozicijama lako otkriju, a ja ih ne nalazim baš preterano, ima raznih emocija lepo uklopljenih.

Eluveitie :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni super ovo. Možda može da deluje prazno, jer nema ubistvene distorzije i energije, ovde je sve ogoljeno pa se propusti u kompozicijama lako otkriju, a ja ih ne nalazim baš preterano, ima raznih emocija lepo uklopljenih.

Eluveitie :wub:

idem ja sad da psavam pa ću sutra da ga skidam...

inače vojvoda mi se javio idemo sutra u teretanu po običaju...uzeo sam još jednog lovecrafta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je jedan veoma dobar folk album. Neznam sta bi mu tachno zamerio. Mozda zbog poveceg broja pesama, ali gledano u proseku svaka pesma je oko 3 minuta, a svaka je interesantna na svoj nachin. Eto mozda je previshe pojesti svih 15 pesama odjednom , ali meni ni to nije smetalo bash sam onako zadovoljan albumom na prvo slusanje. Nije to onaj Eluveitie ali odishe atmosferom istog u novom ruhu. Me zadovoljan. :D

 

Najbolja pesma je Arcane Dominion pa Omnos , Gobano.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja stvarno ne znam šta vas oduševljava na ovom albumu? :confused:

Najjči su mi ovakvi bendovi koji žele da unesu nešto novo, alternativno u svoju muziku, da iskoče iz klišea, a naprave najveće sranje od albuma u svojoj karijeri. 15 pesama koje se uopšte ne razlikuju jedna od druge, a atmosfera na albumu je kao na galskoj sahrani. Njima bi bilo najbolje da se urade muziku za sledeći nastavak Heroja, jer samo u takvom obliku može čovek ovo da sluša a da se ne smori posle prve tri pesme.

Blago rečeno - veoma razočaran

Edited by Бондеџ Гоут Зомби

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...