Jump to content

Benediction


Glogov_Kolac

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

da, samo sto na tom koncertu u KSTu nisu svirali nista s Transcend The Rubicon-a a sto se ocekivalo... ja sam prosto bila sigurna da ce biti Violation Domain, to im je najbolja pesma ikada :da:

ne mogu da se setim dal je bila Wrong Side Of The Grave... moguce... :ph34r::rockdevil:

bilo je dosta pesama sa Organized Chaos-a i starih bas... sve u svemu, meni je bilo dobro :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Kraljevi britanskog grind-a,majstori, ko njih ne voli taj je lud!!! Transcend the rubicon i Dreams of you dread su the best!!! I Bow to none,Soulstream,Unfound Mortality,Where flies are born,Path of the Serpent,Blood from stone,Nightfear,Grotesque i Ashen Epitaph takodje,ne zna se koja je pesma od koje bolja.Steta sto nemaju srece sa postavom.Grind Bastard i Organized Chaos su takodje dobri,ne moze bilo koji bend da napravi pravu grind stvar,to mora da se oseti.Meni su oni bolji i od Napalm-a!

Pozdrav pravim fanovima Benediction,meni su oni u top 5!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazno da Shit Flames ima 55stranica...

Elem, ima izgleda bootleg Benediction-a iz 2004.god u Bg-u :)hehhe, sad cimam da ga preuzmem .:)

 

 

Eh da i Transced the Rubicon je kult !

Opsesijaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ја сам недавно одслушао све од њих и могу вам касти да су мање-више сва остварења добра. (Бар је такав утисак после првог слушања.)

Edited by Bananaman

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

snimiše novi album, "Killing Music", izaći će na leto, Nicholas Barker sad lupa bubnjeve, ostatak benda je nepromenjen, najavljuju da će biti u fazonu Grind Bastard - meni se taj album veoma sviđa pa jedva čekam da čujem nove stvari....ipak je ovo velika pauza između albuma, pre 7 godina objaviše Organised Chaos....

Share this post


Link to post
Share on other sites

snimiše novi album, "Killing Music", izaći će na leto, Nicholas Barker sad lupa bubnjeve, ostatak benda je nepromenjen, najavljuju da će biti u fazonu Grind Bastard - meni se taj album veoma sviđa pa jedva čekam da čujem nove stvari....ipak je ovo velika pauza između albuma, pre 7 godina objaviše Organised Chaos....

 

i ja bih voleo da trza na grind bastard :rockdevil: ,a vidim imace i obradu amebix-a :rockdevil: i mislim da je produkciju radio mick kenney iz anaal nathrakh-a :rockdevil:

 

sve u svemu :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas bih voleo da ponove i jos jedan dobar album sa stvarima kao West of hell,I,Stigmata...Definitivno sam se pomirio sa tim da je za njih period Rubicon/Dreams proslost,ne verujem da bi iko mogao da ponovi tako nesto.Samo da ne zaseru pa da se totalno razocaram...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...