Jump to content

Benediction


Glogov_Kolac

Recommended Posts

  • 1 year later...

Jel ovo neka mesna zajednica il` dom kulture?Vide se neki ogoljeni zidovi :mhihi: .To mora da je jos od granatiranja sarajeva a organizatoru se pokazalo kao naj jeftinija varijanta (zakup za to vece=pleh gurabija i litar boze). A sve ukupno 35 ljudi zajedno sa bendom .A od toga petorica clanova ekipe samog benda koji su tu dosli da poboljsaju brojcano stanje,desetorica slucajnih prolaznika koji su usli cisto da vide sta to krlja(posto je ulaz bio za badava),trojica su prodavali semenke i suncokret(e oni se vala nisu ofajdili to vece),minimum dvojicu je organizator molio da dodju i vide kako je on doveo do jaja bend (da bi se kurcio) a ovo resto su true fanovi benediksna. Msm no comment

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени тада Nominon био можда и већи хајлајт од Бенедикшна. Колико је тај бенд потцењен, а колико у ствари убијају.

 

Pa i ovdje se vidi da su odlični svirali, a i kasnije su im se priključivali na turnejama. Uglavnom koliko znam i danas sviraju.

Jel ovo neka mesna zajednica il` dom kulture?Vide se neki ogoljeni zidovi :mhihi: .To mora da je jos od granatiranja sarajeva a organizatoru se pokazalo kao naj jeftinija varijanta (zakup za to vece=pleh gurabija i litar boze). A sve ukupno 35 ljudi zajedno sa bendom .A od toga petorica clanova ekipe samog benda koji su tu dosli da poboljsaju brojcano stanje,desetorica slucajnih prolaznika koji su usli cisto da vide sta to krlja(posto je ulaz bio za badava),trojica su prodavali semenke i suncokret(e oni se vala nisu ofajdili to vece),minimum dvojicu je organizator molio da dodju i vide kako je on doveo do jaja bend (da bi se kurcio) a ovo resto su true fanovi benediksna. Msm no comment

 

Radi se o prijeratnom Centru Vaso Pelagić u Sarajevu danas Centru za djecu i omladinu Grbavica. Nakon opsade i ostalih sranja centar je bio u ruševnom stanju, tako da su ga obnavljale neke strane države poput Norveške, Švedske itd... A obnavljanje je trajal baš u periodu kada je se održavao ovaj koncert. Centar je danas potpuno obnovljen, prije par dana bio Summer Metal Fest tu u istoj dvorani, a Exodus bio headliner.

 

 

Pošto je centar predviđen da djecu i omladinu, a njime raspolaže Kanton Sarajevo, oni su ustupili mjesto besplatno za koncert. Karta je bila 20KM (10 eura) jbg za bosanske standarde 2004 je to opet bilo onako puno. Organizator je bio The Aebyss inače najjali metla medij u BiH. Radi se o radio emisiji koaj ide na Radio Sarajevo i onako radili su masu intervjua sa poznatim metalcima, a uz to u Sarajevo su doveli Kreator, Destruction, Benediction i Dying Fetus (koji je otkazao zbog problema sa papirima na granici). Ljudi jeste bilo malo, ali jebiga nije Benediction, Iron Maiden pa da dođe više. U današnje vrijeme bi bilo više ljudi.

Edited by So What!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма бре, за Бенедикшн + Номинон + Гадхејт причам. Ако се сећам, и ти си беше био тада ту. :wink:

 

A evo nađoh na Nominonovom sajtu nekoliko slika.

 

<!--url{}-->

 

040928f.jpg

 

040928g.jpg

 

040928h.jpg

 

040929a.jpg

 

040929b.jpg

Edited by So What!
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da bre na tom benediksnu sam bio nego sad me wizard istripova za ovaj holy moses+krisiun pa ne mogu da se sastavim jel bilo u kstu ili skcu ko sto on rece?! Ja kolko se secam kst smrdljivi je bio.I to onaj mali klub jer je bila neka jesen valjda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da bre na tom benediksnu sam bio nego sad me wizard istripova za ovaj holy moses+krisiun pa ne mogu da se sastavim jel bilo u kstu ili skcu ko sto on rece?! Ja kolko se secam kst smrdljivi je bio.I to onaj mali klub jer je bila neka jesen valjda

 

Ne znam što si se uhvatio za Krisiun+Holy Moses :haha: oni nikad nisu zajedno svirali u Srbiji ;) Benediction+Nominon+Godhate su svirali u kstu, septembar 2004 ako se ne varam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam što si se uhvatio za Krisiun+Holy Moses :haha: oni nikad nisu zajedno svirali u Srbiji :wink: Benediction+Nominon+Godhate su svirali u kstu, septembar 2004 ako se ne varam :wink:

 

Brate izvinjavam se moja greska.Zajebo sam se nikad gore.U pravu si Krisiun nije nikad svirao u kstu.Ja sam se zajebo pa sam krisiun zamenio za desaster.Taj put u kstu su gostovali holy moses+desaster a ne krisiun ko sto sam se ja utripovao.Ne znam zasto mi je na umu non stop krisiun.Jbg omatorio sam pa poceo da se gubim haha :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...