Jump to content

Saxon


Blackmore

Recommended Posts

Moze da se nadje mp3 na nekom stranom forumu. Ljudi svet nije mali zato svi u potragu :)

 

svojevremeno je neki lik za doticnu plocu, na berzi ploca u londonu, trazio 2000 funti al je prodao za svega 1200?!?svega?A? i zbog toga ploca drzi record, ne verujem da je cena ista manja danas:)

 

Veruj mi taj lik koji je dao te pare je legenda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tom albumu su dve prelepe balade - I Can't Wait Anymore i Song for Emma, a i pesma S.O.S, tako da album uopšte nije loš.
da, tu su jos i Ride Like The Wind (dobar spot :meshuggah: ), For Whom The Bell Tolls, We are strong (mada, ne svidjaju mi se nesto one klavijature u pesmi)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, tu su jos i Ride Like The Wind (dobar spot :meshuggah: ), For Whom The Bell Tolls, We are strong (mada, ne svidjaju mi se nesto one klavijature u pesmi)...

 

Meni se taj album,stvarno,jako dopada..."Ride like the wind" je odlična pesma,a i spot je dobar(ona plava riba je identična mojoj profesorci filozofije!:):):):) ).

 

Jedva čekam koncert............................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam apsolutno normalan covek i imam muzicki veoma siroke vidike. Zasto je Destiny po meni njihov najbolji album? zato sto na njemu ima najvise muzike, ali nekima je ovde bitnije da gitara reze i bubanj odvaljuje uz tekstove o motociklistima i tockovima od celika. a mi sto volimo da cujemo dobru melodiju , tekst sa smislom u kome prosecan covek moze da se pronadje, kvalitetnu produkciju...mi ocigledno nismo normalni. e pa red bi bio da saxon odsviraju nesto i za te ludake i nenormalne.

 

Po meni je Destiny bio poslednji vrhunski album Saxona (kao i svi predhodni), sve sto je islo kasnije je tesko izrabljavanje sablona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je Destiny bio poslednji vrhunski album Saxona (kao i svi predhodni), sve sto je islo kasnije je tesko izrabljavanje sablona.

С$рам те било за ову изјаву. А "Solid Ball Of Rock"? Стравичан албум!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...