Jump to content

Saxon


Blackmore

Recommended Posts

@The Trooper

Fak ju! Aj hejt ju!

 

edit:

Izvini :pivopije: , ne mogu da podnesem što ih nisam video

jebiga, propustio sam ih barem tri puta do sada, ovaj put me mozda moze zaustaviti smrt ili busne gume(nemojte da dolazite na pogresne ideje) da cuknem u drvo...

 

ako uspem da unesem aparat saljem vam slike promissed

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Tako je i meni većinom bilo kad sam bila mala, šta djeca znaju. :)

Tako i moj isto, ima hrpu ovdje i on i dan danas sluša. Recimo ako ja naletim na ploču od grupe koju želim-kupim je i slušam, a CD-ove kupujem ako nemaju ti isti ploču. :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji ti helloween treba?

Gambling With The Devil, imaš? :) :) :)

 

@Invictus

Imam ja "Denim And Leather" i "Innocence Is No Excuse". :D Dajem ta dva za Heading For Tomorrow. :) :) :)

Šalim se, imam i to, fali mi nešto, al' to ću nabaviti u Njemačkoj.735eyyw.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo slike sa Saxona sinotj, videcu da poshaljem i neki video ako budu valjali

 

sta nisu svirali, pojma nemam koliko je trajao koncert, ali na pocetku sam mislio da ce da smore posto je udo nastupio sa daleko vise moci i publika je vec bila izmorena, ali ipak su saxon majstori svog zanata i znali su kako da pokrenu masu ili su barem znali kako da pokrenu mene

 

ovo nije set lista po redosledu ali se sad prisetjam sta su svirali

 

jos su ispali bas likovi i pitaju u publiku: "Sta ocete da cujete?" i neko se razdere sta oce i oni ga cuju sta je reko uzmu i odsviraju:

 

state of grace, requiem, motorcycle man, solid ball of rock, princess of the night, denim and leather, CRUSADER, red star falling, rock the nations(?), atila the hun, I've gotta rock(to stay alive), to hell and back again

 

evo sad sam se najezio evo vam slike ako se setim jos necega navescu, ali svirali su znatno vise od navedenog

 

UDO:

th_DSC00202.jpg th_DSC00203.jpg

 

Saxon:

th_DSC00206.jpg th_DSC00207.jpg

 

th_DSC00208.jpg th_DSC00209.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to je ipak mala prednost kada bend nije toliko veliki kao metallica ili maiden

ostvari se lakse kontakt sa publikom u maloj nego u velikoj hali

 

ali i diggeri su radili slicno, nisu pitali sta publika hoce, ali ako chuju nekoga da hoce neku pesmu onda i odsviraju

generalno je bolja atmosfera kada je hala mala do 1000-2000 ljudi

 

za maidene i za slayer i sl. je bilo bash distancirano, ljudi izadju na binu, tras-tras-tras i gotovo, dovidjenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo slike sa Saxona sinotj, videcu da poshaljem i neki video ako budu valjali

 

sta nisu svirali, pojma nemam koliko je trajao koncert, ali na pocetku sam mislio da ce da smore posto je udo nastupio sa daleko vise moci i publika je vec bila izmorena, ali ipak su saxon majstori svog zanata i znali su kako da pokrenu masu ili su barem znali kako da pokrenu mene

 

ovo nije set lista po redosledu ali se sad prisetjam sta su svirali

 

jos su ispali bas likovi i pitaju u publiku: "Sta ocete da cujete?" i neko se razdere sta oce i oni ga cuju sta je reko uzmu i odsviraju:

 

state of grace, requiem, motorcycle man, solid ball of rock, princess of the night, denim and leather, CRUSADER, red star falling, rock the nations(?), atila the hun, I've gotta rock(to stay alive), to hell and back again

 

evo sad sam se najezio evo vam slike ako se setim jos necega navescu, ali svirali su znatno vise od navedenog

 

UDO:

th_DSC00202.jpg th_DSC00203.jpg

 

Saxon:

th_DSC00206.jpg th_DSC00207.jpg

 

th_DSC00208.jpg th_DSC00209.jpg

 

 

Brate to je Bifordov posao. I najbolje komunicira sa publikom od svih. Preslusajte samo live albume(posebno eagle has landed I II i III... tj... ne moze ni jedna svirka da prodje bez Wheel of Steel predstave :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ova tema bi trebala u HOT TOPICS. Definitivno!!!

 

I'VE GOT TO ROCK TO STAY ALIVE

Lemmy (Motorhead), Angry Anderson (Rose Tattoo) , Andi Deris (Helloween)

 

 

DAMN IT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Saxon pa Judas Priest 1980 :D :D :D

Jebote kako su mladi bili...

 

 

I koga zanima single:

http://rapidshare.com/files/72933054/Saxon...ingle_2007_.rar

 

 

 

Edited by ZmYchE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ni ja.

A ne znam zasto ih ne dovlace bar na festivale... Ajd Legacy je malo vise brutal, ali Castle - mesavina..

 

 

A Saxon bi tako lepo legao sa Judasima da to nije normalno.

Bas sam predlagao Saxon za Castle al jbg, organizator rece da je vec dosta heavy bendova potvrdjeno... :violent:

 

Ni ja ne mogu da prezalim sto nisu dosli... Tesko mi je palo pomeranje koncerta a kamo li otkazivanje.

Edited by Jelles

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хех? А којих то? Изгледа да нисам упућет. :confused:
rekose da je Judas Priest, helloween, Lordi dosta od heavy-a , a bilo bi dobro da ubace jos koji bend...

Da se ja pitam to bi bio Heavy troo metal fest :) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...