Jump to content

Saxon


Blackmore

Recommended Posts

Saxon je 4. deceniju postojanja fino zapocheo! U principu, pesma na nivou "I've Got To Rock" sa Innera, s tim shto je Saxon ovde bash rockerskiji, tj. chini mi se nakon ovoga da ce materijal biti znachajno laganiji u odnosu na proshle albume. Fina je i "Coming Home" akustichna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I pesma Voice je mnogo jaka, ali obratite pažnju, ovde je pogrešno označena kao Protect Yourself. Samim tim su i preostale pesme do kraja pogrešno označene. Inače, Wikipedia kaže da snimaju i 14. pesmu, tako da je moguće da ovo ipak nije konačna verzije albuma.

Edited by Prince of Darkness

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, moj utisak na prvo slušanje je da su najjače pesme Demon Sweeny Todd i Valley of the Kings, a ima još par zanimljivih - Batallions of Steel, Voice i Come Rock of Ages, recimo. Album je nešto rokerskiji od prethodna dva, samim tim i slabiji, ali ipak solidan, otprilike kao Killing Ground, pa možda i kao Metalhead. U svakom slučaju, vredi ga slušati, a možda ću, kad ga čujem još koji put, moći da ga ocenim i za koju nijansu bolje. Ovako, ocena je 8,5/10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pazi vrlo je moguce da je to vec konacna verzija albuma

kao prvo da bi znali da tačno 09. Januara izlazi, mora štampa cdova da bude gotova barem jedno nedelju do mesec dana unapred, A to znachi da muzika mora da bude snimljena i gotova barem isto jedno 15 do mesec dana pre, da bi cd-ovi uopste stigli da se proizvedu

 

Barem ja to tako zamishljam, mozda se razlikuju brojke, ali konacan materijal MORA da postoji barem mesec dana unapren, stoga je ta računica okay...

 

sad je 20 Novembar, a album izlazi, za dobrih mesec i po dana

mislim da je ovo vec koncano, ako nije onda ce se album razlikovati u sitnicama... normalno, ako se uopšte radi o novom albumu saxona

 

ja se nadam da ću uspeti da sačekam izlazak novog albuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...