Jump to content

Saxon


Blackmore

Recommended Posts

Takodje mislim da je bilo bolje da je glasanje podeljeno po dekadama, ionako imaju previše albuma, tako da sam glasao za po dva iz obe grupe, Metalhead je odličan, a Wheels of Sreel pravi klasik, pa sam morao za oba da glasam, što se tiče druge grupe (posle 2000) stvarno su svi dobri, ali ipak su mi Inner Sanctum i Lionheart najbolji, ali bi opušteno mogao dati glas i Call to Arms-u!

 

Da kada se ukupno gleda oni jesu na začelju NWOBHM velike četvorke, prvenstveno zbog najslabijih albuma iz 80-ih, ipak su ovi ostali imali maestralne albume tih godina, ali kad je u pitanju period od 2000-e, Saxon je možda i najbolji!

 

Bilo je i neke priče da se održi turneja sa ovim bendovima, što bi bilo fenomenalno, ali nažalost do toga nikada neće doći iz dobro poznatog razloga, mada eto mogla bi ova ostala tri benda da urade nešto zajedničko, iskreno voleo bi kada bi i samo Saxon posetio naše prostore, dok su iole vitalni i željni svirke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Najbolji album (1979-1999)

 

Najbolji album (2001-2015)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ja sam se već neko vreme umorio od Saxon albuma, a još imam osećaj kao da je "Battering Ram" izašao prekjuče, a "Sacrifice" prekjuče, tako da je ovaj trebao da ima baš neki izdvojivi hit da me navuče.... nažalost ništa slično.

6/10 ekipa dobila novog člana.

 

p.s. Ok mi pesma za Lemija/Motorhead, samo mislim da im ono ubacivanje glasa uopšte nije trebalo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Prist me povuko da preslušam novi album i ovih velikana hevija.. Sasvim korektan album, par baš dobrih hevića, ali generalno mi deluje malo slabije nego par prošlih albuma iz ove dekade koje sam poslušao. Naravno, slabiji i od Firepowera, ali ipak treba uzeti u obzir da su mnogo više dobrih ideja ostavili na prethodnim radovima za razliku od Prišta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...