Jump to content

Saxon


Blackmore

Recommended Posts

Ovi albumi - "Wheels Of Steel", "Strong Arm Of The Law", "Denim And Leather", "The Eagle Has Landed", "Power And The Glory" - se smatraju za klasicna heavy remek-djela! Nazalost, ja ih imam u mp3 forumatu i to ne sve pjesme! sad.gif Vrlo je tesko nabavit njihove albume, a jos da puknes kad vidis koliko su dobri! Tuga tuzna!

 

Posle je doslo do razlaza zbog samog zvuka. Dawson i Oliver (originalni clanovi) su zeljeli da se Saxon vrati true sound-u, ali Byford i Quinn su zeljeli nesto novo!

 

Doslo je do razlaza i Dawson i Oliver uzimaju prvo ime Saxona - Son Of A Bitch - i vracaju se starm zvuku, ali poslije toga i oni uzimaju ime Saxon. Onda je doslo do sudjena!

 

Uostalom, svaki album Saxona je dobar!

 

Meni se sa Metalheada najvise svidja "Conquistador"! Sav se najezim kad cujem akusticni uvod! Sjajna stvar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa na ovaj album "Metalhead" ima i thrash elemenata. Odlicni su! Polako od njih moram da nabavljam sve albume jer sam lud za njima, a tesko mozes sta da nadjes!

 

Byford je jedan od najjacih metal vokala!!!

 

Cuo sam da su bili na proslogodisnjem Wacken-u. Je l' bio neko od vas? Kazu d asu zarili i palili!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa na ovaj album "Metalhead" ima i thrash elemenata. Odlicni su! Polako od njih moram da nabavljam sve albume jer sam lud za njima, a tesko mozes sta da nadjes!

 

Byford je jedan od najjacih metal vokala!!!

 

Cuo sam da su bili na proslogodisnjem Wacken-u. Je l' bio neko od vas? Kazu d asu zarili i palili!

Meni je bilo malo te

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sad malo da se hvalim! :mrgreen: Uspio sam da nabavim njihov prvi album i mislim d aje dosta dobar. Naravno tu jos ima rock elemenata (npr. znaju da me podsjete na AC/DC, i bas se nekad Biff raskrevelji kao Bon Scott). Album je solidan...

 

Evo jedna mala zanimljivost. Album sam kupio u IPS-u u PG-u i to u odjeljku alternativna muzika! Brrrrr... Fuckin' creepy! Pored odjeljka hard 'n' heavy ono je alternativi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

SAXON's new double CD "Heavy Metal Thunder" is ready for release on September 23rd. The first disc will contain 13 new recorded classics from the past while the second disc will contain 5 live tracks recorded in San Antonio, Texas USA 2002, as well as a video track from the Wacken Open Air 2001.

 

saxonhmt.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...