Jump to content

Skoro pa nagradna igra!


Dushan S

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"nekonvencionalna je gitara; mora da je nekonvencionalan ovaj frajer...fura verovatno nekonvencionalne (citaj 'divlje') ribe...rade verovatno neke nekonvencionalne (citaj 'divlje') radnje (sodomiju ?!?)...ja zelim da budem nekonvencionalna (citaj 'divlja') riba. Ja JESAM nekonvencionalna (divlja) riba...(vapaj) Duuuutjooooo.

 

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Licno, kapiram da ce cice da se napale maximalno na taj rad. Tipa: "nekonvencionalna je gitara; mora da je nekonvencionalan ovaj frajer...fura verovatno nekonvencionalne (citaj 'divlje') ribe...rade verovatno neke nekonvencionalne (citaj 'divlje') radnje (sodomiju ?!?)...ja zelim da budem nekonvencionalna (citaj 'divlja') riba. Ja JESAM nekonvencionalna (divlja) riba...(vapaj) Duuuutjooooo."

 

Tako da...ko se zadnji smeje... :da:

:):):):pivopije:

 

 

Do jaja, izgleda dosta normalnije tako obesena :bigblue:

 

A, vidim, tapuje se nesto :):muzicar: ?

:) Nema u pesmi tapinga, nego se smarao dok ekipa premesti light pa me uslikali usput... :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neozbiljan si, deda, ali otkrićeš ti karte.

(Liči mi na nekoga ali nisam siguran pa ne smijem reći.)

 

Nego, imam te još nekih stvari pitati, ali drugom prilikom.

Elem, kompletirao sam Fleetwood Mac - Live in Boston 1970, 3CD (HDCD Remastered 2003) EAC-FLAC, narezao, spremio za štampu, i sad ću da se uspavam uz Deni Kirvanov blok rokenrol parodija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fino su slike ispale,gitara ti stvarno dobro stoji.Kada ce biti gotov spot?

Meni taj bubnjar lici na bubnjara iz Gig proofa,pa sad...A mozda je i Dusan napravio ugovor sa Djavolom,pa mu ovaj sada ovaj svira u bendu.Sta ne bi covjek sve uradio za jednu Delta Wing gitaru,slavu,dobre ribe i ko ce znati sta je jos u igri. ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neozbiljan si, deda, ali otkrićeš ti karte.

(Liči mi na nekoga ali nisam siguran pa ne smijem reći.)

Ma možda liči. Nije čovek specijalno poznat, ja nisam u toku sa tim stvarima ali neki ga znaju kao crtača alternativnog stripa.

 

 

Fino su slike ispale,gitara ti stvarno dobro stoji.Kada ce biti gotov spot?

Meni taj bubnjar lici na bubnjara iz Gig proofa,pa sad...A mozda je i Dusan napravio ugovor sa Djavolom,pa mu ovaj sada ovaj svira u bendu.Sta ne bi covjek sve uradio za jednu Delta Wing gitaru,slavu,dobre ribe i ko ce znati sta je jos u igri. ;)

haha, ma ne nije Duca, sad sam skapirao da možda malo liči na slikama... Duca je otišao u vode u kojima se uvek prvo pita "Pošto" i "za koliko" a mi smo ipak idealisti :meshuggah:

Spot kreće u montažu za koji dan, a ja se nadam da će se emitovati ubrzo tj kad se album pojavi, a ja bih voleo da to bude u prvom delu juna. Jako su spori ovi što će izdati album, a ja tu ne mogu mnogo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mislim da je ovo prigodno mjesto za sledeće rečenice.

 

Sretan n-ti rođendan našem dragom dedi, guruu, istaknutom radniku za legalizaciju intimnih odnosa sa maloljetnim ženskim osobama Dušanu \S/.

Na žalost, ne znam tačno koji je rođendan po redu ali ne vjerujem onim pričama koje kažu da se radi o 4-cifrenom broju. Takođe, sumnjam da slika na kojoj se vidi da Dušan svira u bendu sa Brojem 1 nije fotomontaža.

No dobro.

 

Da budeš zdrav, Duća, i da ti ova godina protekne najbolje moguće u radnom pogledu.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Hvala drugari! :mrgreen:

 

eee

A ja bih samo da dodam da sa zakašnjenjem čestitam rođendan i Zdravku Čoliću.

Zamislite, moj omiljeni pjevač i omiljeni gitarista su rođeni na isti dan.

:rockdevil:

LoL, eto sad znam odakle ta veza, inteligencija i muzički talenat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

I Dusane, kad ce neki opsiran review :da: ?

Pa nešto ne vidim smisao da pričam o nečemu što ne može da se proba :muzicar: Ako te interesuje nešto pitaj pa ću ja da probam najbolje što mogu da odgovorim :pivopije:

 

Da i torta:P
Nema za tebe, moraš da čuvaš liniju :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...