Jump to content

Skoro pa nagradna igra!


Dushan S

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel nam ono cenjeni dersu na slici tamo? :)

 

Dersu Antonio Banderas:P

 

Leo je na slici!

 

The F-1 Delta Wing by Gary Kramer has 7 strings, 36 frets, one pickup and 5+ octaves. .

” You have to be targeting the shredders with this model – would you say that’s the focus?... :)

 

provaljen si :P

Hahaha :pivopije: Leo je imao ideju gitare za "Eksperimentalne svirače" prema njegovim sopstvenim rečima, naročito zato što je uz metal i uz hi tech svirku takve vrste išao negativan trip do pre koju godinu... Ali kako je u međuvremenu situacija nešto drugačija, pretpostavljam da im ne smeta da neko skapira ovakvu gitaru kao shred varijantu. Ali definitivno, na ovakvom instrumentu se može istripovati mnogo toga drugačijeg nego što je samo vozanje po skalama :zeleni:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Hahaha :pivopije:...

 

E, taj tvoj sa slike je skapirao da idemo choporativno na Nightmish i Paradise Lost! Sva sreTja, Ticketmaster je trenutno donji pa nijesam uzmogao da pazarim kove (pa mislim, i ja sam Srbin, uvek nadjem opravdanje, ma kako suludo to zvucalo) :muzicar: .

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Evo, nes' mi verovat, uzeo VIP kartu za Paradise Lost/ Nightmish. Navalio onaj tvoj luthier. Idem bar poblize da osmotrim tu novu curu.

 

Edit: Kad bolje razmislim, to mu dodje k'o da gledam Trigger !

:lol: Od kad je to Luthier u tom fazonu muzički, rešio da im da gitaru na probanje garant, mora da ga propitam :razz:

 

 

Декине опекотине 3. степена.
E sad, nije valjda da više ne voliš NightWish :cool:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Da ne otvaram novu temu:

 

Ljudi me chesto pitaju da li imam josh neku instrumentalnu pesmu kada chuju "Arrhythmia Kiss" kod mene na sajtu ili myspace profilu. Poshto sam bio zaista zauzet oko albuma Trigger-a, i josh nekih drugih stvari, snimanje ovakvih pesama je bilo vremenski i energetski luksuz koji sebi nisam mogao priushtiti, ali nedavno sam uhvatio malo vremena da smiksam na brzinu jednu pesmu koja je bila vec snimljena.

 

 

Dakle, "Serpent's Kiss" je na mom myspace profilu i mozhete pesmu chuti, komentarisati i skinuti, postavio sam i da je Arrhythmia Kiss sada slobodna za download. Kao i prethodni instrumental i ova pesma je pod influencom prog-a, elektronike, i naravno etnichke muzike sa ovog i drugih podneblja. Ovaj puta manje sprdnje sa neobichnom ritmichkom podelom i vishe atmosfere.

 

 

www.myspace.com/dushansvilokos

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...