Jump to content

Abonos


fikus

Recommended Posts

Ma, ne znam, ne svidja mi se nesto! Smara! Ma nisu oni tako losi muzicari, a i za vokale svaka cast, ali ubi od dosade!!! I kad bi covek promenio malo svoj stajling! Uh, ko saban najgori! OK, znam ja sta je on hteo da postigne, ali nije uspeo! Taj barok inace ume da bude kichast, pa jos kad covek ne zna da nadje meru, JOOOJ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nekoliko dana vas videh na TV Panonija, dosta dobro izgleda smao su malo vokali mogli biti bolji, i dobro je sto su pustili citavu emisiju o vama tako da se moglo videti i cuti bas dosta!

 

Samo napred!

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Kupio sam disk danas i pesme su naravno super. Manje-vise ih znamo sa svirki ovih godina. Ipak, moram reci isto sto je rekao covek gore. Produkcija je tanka jer zvuk nema dubinu, trebalo je malo vise da se izbasira po mom misljenju. Sve ostalo o Abonosu naj naj. Izaslo je dosta albuma u svetu sa zenskim vokalima, ali ne moze se naci bas mnogo onih koji stilski podesacaju na Abonos, tako da originalnosti ne fali. Ja nisam neki ljubitelj poezije pa na tekstove ne obracam paznju ali svidja mi se sto je vecina pesama na srpskom jeziku sto dodatno doprinosi autenticnosti i egzoticnosti.

 

Nadam se da ce album dobro da se prodaje i da ce uspeti da se progura napolju. Bend svojim kvalitetom to zasluzuje i nadam se da sledece izdanje necemo cekati nekoliko godina kao ovo i da ce produkcija ipak biti nesto mocnija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam kako vas nije sramota da svirate umesto MAGME.Ima vas pun kurac a zvucite mnogo siromasnije od MAGME kojih ima troje.

Dosta vise sa pistanjem od vokala!!!!

Mislis da su ljudi iz Abonosa zvali organizatore i zapretili smrcu ako ne budu svirali umesto Magme?

 

OK ako ti se Abonos ne svidja, nije frka, samo nemoj njih kriviti sto ne svira Magma icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...