Jump to content

Abonos


fikus

Recommended Posts

Ako bi otpustili tekstopisce otpustili bi i vokale covece!!

pa dobro ..

vokali mogu da ostanu ali samo u svojstvu hora..

icon_smile.gif

koji viche ...naaaaaaaaaaaaaaa naaaaaaaaaaaaaa ahaaaaaaaaaaa naaaaaaaaaaaaa...

i to bi bio pravi instrumentalni spektakl ..

ja bi sekao vene na taj trip ...ponekad mi dodje da popizdim sto ne mogu da izbacim onu liriku i uzivam u mjuzi ..

likovi mnogo dobro sviraju ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuo sam par vasih pesama, moze da prodje idejno, ali muski vokal je ocajan.

Ocajan?

 

Stvarno smjesno, covjek stvarno ima odlican glas, slusao sam ga na jednoj svirci Interfectora, u Banjaluci na kojoj je on svirao sa njima, i pjevao je Dark Sagu-bar mislim, i ima stvarno odlican glas!

 

A i na albumu je super otpjevao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lale ima super glas...decko odlicno peva...

E sad pitanje je da li potrebno Abonosu da ima 3 vokala...

E to je stvarno dobro pitanje, mozda dva vokala, ali ono cemu onu teze je sigurno 3 vokala, a ako u buducnosti nadju bolji studio, i uslove, mozda i uspiju napraviti dobar materijal!

 

Vidjecemo sta buducnost donosi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ako oni misle da je tako najbolje meni je ok...i ne bi trebalo da se izbacuje muski vokal!

i ja se slazem s tim , ne treba izbaciti Lalicev vokal , ponekad se bash lepo uklopi ali mislim da bi trebalo malo redukovati pojavljivanje sva 3 vokala , nekad zvuchi bash haotichno, posebno zbog promena ritma....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spot je poceo da se vrti na metal play listi na Metropolisu od petka. Jel neko gledao? Kako vam se cini?

icon_razz.gif

Videlo nas dosta jos na promociju u SKC-u... sledeci put cimajte mene da vam radim reziju ili da budem saradnik pri reziji ako vi to uopste praktikujete u vasim spotovima. icon_wink.gif Imam bas lepe ideje za "Tamu", "Izlaz", "Misli"... steta da propadnu, icon_wink.gif

icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali mislim da bi trebalo malo redukovati pojavljivanje sva 3 vokala , nekad zvuchi bash haotichno, posebno zbog promena ritma....

da ali posto i Marta i Marija dobro pevaju red je da se to malo istakne pa zato dolazi do konfuzije...

 

nesto mi se cini da se njihovi glasovi (M & M) ne slazu pa kad pevaju zajedno malo mi ubija atmosferu..ne znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abonosov album je shit,nekako mi je bas bezveze,sve nesto nabacano bez smisla.

Mozda u buducnosti urade nesto bolje...........

Neko je izgleda čitao recenziju u REXu ph34r.gificon_rolleyes.gif.

 

Najcrnje je što se bolja recenzija pojavila u onom TV dodatku uz Politiku danas, čak i kad izuzmemo stvari kao što su "рокери" и "готик метал" (uz neizostavnu definiciju kako je to metal sa operskim vokalima).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...