Jump to content

Abonos


fikus

Recommended Posts

A sta mislis, zar ne bi svima bilo bolje kad bi ljudi naucili umesto "ovo je lose", da kazu "meni se ne svidja".

 

A svi vi sto pricate o "ruznoci" devojaka iz Abonos-a, jel vas neko tera da ih ozenite? Kad napisete nesto tako nisko i iznad svega glupo (a krijete se iza nekog nadimka na netu), sta moze covek za vas da kaze? Ja necu, lepo sam vaspitan!

 

'Ajde da probamo svi, kad nam se neki bend ne svidja, da se ne pojavljujemo na njihovoj temi, ili samo da kazemo da nam se ne svidja! Bila bi fora, zar ne? To jos niko u svetu nije uradio! Zamislite: Srbi, najparlamentarniji narod! K'o u bajci.

 

Dobro odsviran i otpevan album, solidno snimljen (sve se razume! I to je napredak na ovim prostorima), uradjena knjizica... Mnogo vise nego sto je bilo ko kod nas uradio pre toga. Da, vise nego Alogia! Da li se nekom svidja ili ne, njegova stvar! I Britney Spears prodaje desetine miliona albuma, pa je niko od nas ovde ne voli. Nista se ne svidja svakome.

 

Bez ljutnje, ali malo vise obzira prema ljudima koji se trude da nesto urade, nije na odmet.

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nmoj da se "uzbudjivas" Mrga je ocigledno neka ortodoksna gey seljacina koja nema veze ni sa metalom a kamoli sa muzikom!!! pivopije.gif

 

Sa druge strane ima pravo izraziti svoje misljenje, pa makar ono bilo blago receno retardirano!!! pivopije.gif

 

Veliki pozdrav za sve fanove Abonosa, i za sami Abonos naravno! pivopije.gificon_rockdevil.gifmusik19.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djete mrsh sa foruma, ako nemas sta pametno napisati, ne radi to ovdje!

 

Poz za Ignju i ostatak..... icon_mrgreen.gif

Jest ti branis bend!

Jel to zbog prodaje diskova ili>Zato sto ti se iskreno svidja.

MA da mislim da ga nisi preslusao 5 puta?

biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest ti branis bend!

Jel to zbog prodaje diskova ili>Zato sto ti se iskreno svidja.

MA da mislim da ga nisi preslusao 5 puta?

biggrin.gif

Preslusao sam ga minimalno 50 puta za tvoju informaciju, album mi je jedan od najboljih i najoriginalnijih domacih albuma.

 

P.S. Ma kad dodjem kuci umoran izbije me gomila debila sa jos gorim postovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...