Jump to content

Diablo 2


DarkMore

Recommended Posts

Zanima me da li ima ima ljudi koji zele da igraju Diablo 2 preko TCP/IP-a? Naravno ako imaju kablovsku ili adsl konekciju. Nije bitno koja je verzija igre ili sa kojim likom igrate, bitno je samo klanje!!! :twisted: Ako ima zainteresovanih, neka mi puste pp, radi dogovora.

Edited by DarkMore

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

realno, zakasnio sam vise od 5 godina, ali jebiga. ali ima ljudi koji to jos uvek gotive. ja znam nekoliko likova koji bi to pikali, ali imaju samo dial-up. inace, wow me je smorio i zeleo bi da igram nesto dinamicnije, sa zivim ljudima, naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Jbg, ja nemam Diablo a igrao sam ga, i opet bi igrao, a mrzi me da ga skidam sa neta. Najjaca mi fora bila kada sam sa ortakom preko dail-upa igrao starcraft...koje je to kidanje bilo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate zakasnio si jedno 3 godine :no: sad tesko da ima nekog ko to voli (u to vreme znam da je makar dvoje bilo :lol: )

 

Za diablo nikad nije kasno :angry2: sta nije više in?!?!? Diablu se jednom zavoli i uvek igra

 

Igro bi ja al' trenutno nemam cd, a i hdd mi prso tako da i nemogu da ga instaliram :( a baš mi se igra.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za Diablo2 uvek raspoložena, ali zaposlena sam pa retko kada bih imala vremena da ti se pridružim :(

 

Hehe, to je iskreno, i ja sam zaposlen, tj na dva posla sam trenutno razvucen i ne sstizem da igram Call Of Duty 2 on line i to original verziju. Eeeee ali bice vremena, nadam se, jer bi i ja plajao Diabla, da se podsetim starih dana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora je sto sam iz vise navrata igrala i na kraju dosla do onog dela kad treba da aktiviras kao 5 portala da bi ti se aktivirao pentagram a za svaki imas onu ogromnu gomilu cuda s par bossova :D I posle recimo druge takve grupe ja vise nemam s cime da se borim tj ubiju me oni treci. Ima neko neki savet? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora je sto sam iz vise navrata igrala i na kraju dosla do onog dela kad treba da aktiviras kao 5 portala da bi ti se aktivirao pentagram a za svaki imas onu ogromnu gomilu cuda s par bossova :D I posle recimo druge takve grupe ja vise nemam s cime da se borim tj ubiju me oni treci. Ima neko neki savet? :)

 

sve zavisi koji si lik u igri, ali moj savet bi ti bio da uvek imas kod sebe town portal i kada prigusti, shmugnesh nazad u grad, kupis healing potion i nazad kroz portal!

 

Ma nemate vi pojma najbolji je necromancer! Ostali sve rade za njega! Ja sam bas pre neki dan trazio da li ima koga na gateway europe, ali nije bilo nikog! Posle toga sam rusio sistem i sada vise nemam diablo u kompu ali mogu instalirati! Nego jel bi svi kretali iz pocetka ili kako? ne razumem ja bas to najbolje ajd da mi neko pojasni? Sta recimo ja uzmem editor i napucam lika i onda udjem u igru a tamo neki malisha ima heroja sa levelom 3?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rolleyes:

Naravno da svi tako rade preko town portala, to te samo sacuva da ne crknesh, ali u ovoj mojoj verziji (cula sam da u staroj ima, valjda u kecu ili prosto bez ekspanzije) ne mozes da kupis Mana potion a ja ga potroshim i jebiga. Onda sledeci put ima da ulazem u onu Mana Replenish sposobnost.

Kao sto rekoh, uvek sam Sorceress.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

моја искуства са снагом ликова су следећа

1. варварин

2.

3.

4. асесин или паладин

5. некромансер (корпс иксплоужн му је до јаја) или сорсрс

 

друида нешто нисам пробаво ал имам утисак да је као ослабљени паладин

Share this post


Link to post
Share on other sites

моја искуства са снагом ликова су следећа

1. варварин

2.

3.

4. асесин или паладин

5. некромансер (корпс иксплоужн му је до јаја) или сорсрс

 

друида нешто нисам пробаво ал имам утисак да је као ослабљени паладин

 

 

Chek jel ste vi svi zaboravili da postoji i amazonka? Jbt kod mene svi znaju da je to najjachi lik ubedljivo...i tu nema puno diskusije... :no:

 

Inache je i moj omiljeni lik, iako su je skenjali u 1.10 verziji i dalje je najjacha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

баш сам, док сам писо техт, се запито дал сам некога изоставио...

она је ОК, са аспекта даљинске борбе, али опет далеко иза варварина у мојој техници играња.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...