Jump to content

Triumfall


Recommended Posts

Triumfall je black metal bend iz Kragujevca koga cine clanovi nekada postojecih bendova Veles i Introitus. Nastao je u julu 2006. i za sada ima snimljenu jednu pesmu a u pripremi je album koji ce (nadamo se) biti gotov ove godine. Pesme su uglavnom spevane u slavu smrti, mraka, haosa... Muzicki najblizi bendovi su otprilike: Emperor, Dissection, Limbonic Art, Old Man's Child...

 

Da vas ne bih mnogo gnjavio sa uvodom uputicu vas na myspace (koji je jos uvek u pripremi) na kome mozete naci sve u vezi ovog benda kao i pesmu za download.

 

http://www.myspace.com/triumfall

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast za ovu stvar na myspace-u,dobra je skroz.

Konacno neki bend koji svira black metal,a da nije u pagan / cirilica (citaj - The Stone ripoff)fazonu.Nemam ja nista protiv Kamena,ali sto je mnogo mnogo je.

Gde je snimano ovo?Dobro zvuci.I za koga ce album?

 

Samo napred :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast za ovu stvar na myspace-u,dobra je skroz.

Konacno neki bend koji svira black metal,a da nije u pagan / cirilica (citaj - The Stone ripoff)fazonu.Nemam ja nista protiv Kamena,ali sto je mnogo mnogo je.

Gde je snimano ovo?Dobro zvuci.I za koga ce album?

 

Samo napred :pivopije:

 

Snimano je u studiju "Wild Cat" u Kragujevcu. A za album- polako. Jos se radi na njemu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj' i da kazem javno: :lol:

 

Svaka vam cast, odlicno vam ide i tako to, both klanje & je*anje keve, zlo, dno, naopako, jebes necro trve terror grim cvlt, majestic elite Satanic chaotic rules! :rockdevil:

 

Sta bre onaj cirilicni Kamen (kako ga nazva Nezni Grave), latinicni Triumfall HELL YEAH! :rockdevil::tehkista::mad:

 

:wacko::huh::blink:

 

:lol:

 

 

 

Vidis da te podrzavam. :wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče sam od Maxa dobio novi broj BV-a, a na kompilaciji se nalazi vaša pesam sa myspace-a koju sam sad mogao malo bolje da preslušam.

Sve pohvale za pesmu, zvuk i produkciju. Nadam se da će vam i album biti u stilu prve snimljene numere!

p.s. moram da priznam da ste me prilično podsetili na Norveški bend Odium i njihov album ''Sad Realm of the Stars''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Voleo bih da cujem misljenje od onih koji su bili naz nastupu u KG-u 09.6. Pozdrav za sve one koji su dosli sa strane i svim bendovima iz BG-a. Zao mi je sto poslednji bend nije svirao i sto je Navrogu prekinuta svirka, ali to je vec blam obezbedjenja i nekih drugih faktora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav momci!

Vec sam (smo) vam rekli da ste fenomenalno odradili svirku,doduse,mi smo bili pozadi,ali smo osetili energiju...sve je islo kao podmazano (cuo sam da su instrumenti padali,ali VERUJTE nista se nije provalilo pozadi),zao mi je sto je bilo malo domace publike,i nadam se da cete skoro doci u BG da odradimo svirku kako treba,i da pokazete pun potencijal pred BG publikom,i na boljem ozvucenju!

 

Sto se tice prekida svirke,jebiga,desava se,bitno je da smo pokazali stav,a to je nekad mnogo bolje nego bezveze odraditi svirku.U svakom slucaju,znamo da nije do vas,vec se onaj iz obezbedjenja nadrkao,ali to vec necemo raspravljati na ovoj temi.

 

Samo napred :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

E brate, mi stozemo sutra vec oko 2 u Krusevac pa cemo blejati, a vi kad budetestigli zovite... :pivopije: :pivopije: Prcao sam sa Srdjanom, on placja p. troskove...E brate, mi stizemo sutra vec oko 2 u Krusevac pa cemo blejati, a vi kad budetestigli zovite... :pivopije: :pivopije: Prcao sam sa Srdjanom, on placja p. troskove...Uuuuu, jos malo pa sam te prejebao sa postovima... :evotigana: :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam "plakat" video tog dana ujutru kad sam ishao u shetnju, krajnje sluchajno, kod jednog kafica..Ne bi ni znao za svirku da to ne vide. I dodjo' da podrzim...

A poseta nemoj da te chudi. Sto manje Krushevachkih bendova da svira ovde na nekoj svirci toliko srazmerno manje publike dodje. Ja koliko sam primetio, vishe publike bilo za vreme prvog benda nego za vas il Navrog, a onaj prvi bend...haha, znam dvojicu chlanova, ali ono im je smeshno, instrumentalni thrash, bez basa i vokala, raspad zivi, ali ljudi pravili atmosferu na njih k'o da je ne znam k'o na sceni. Tako je svaki put :) welcome to the redneck lands...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...