Jump to content

Triumfall


Recommended Posts

Sto se tice prvog benda oni su par sati pre svirke saznali da treba da sviuraju jer treci bend koji je trebao da dodje iz Bga-a nije ni postojao :lol: To kad sam cuo ja sam vristao i vec tad mi je postalo jasno da od putnih troskova nema nista.... Tako da sto se tice ovih Krushevljana nije ni cudo sto su bili raspad (mada sam cuo ja i mnogo gore domace bendove, ovi su bili neka srednja klasa) jer nisu imali pojma da treba da sviraju...

Edited by SHUB- NIGGURATH

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako malo ljudi. Mozda zbog lose organizacije, mada meni vise izgleda da u Krusevcu black metal a i metal uopste nema nikakvo uporiste. Znaci katastrofa, sto kaze ovaj lik red neck lands. U Cacku koji je mnogo manji ima gomila black i death metalaca a ovamo.. Svaka cast za Triumfall i Navrog, nije bitno koliko je ljudi doslo, bitan je stav i volja, BLACK FUCKING METAL!!! A onaj prvi bend, znaci nemam reci.. Pa sta misle, da je koncert zajebancija? Da mogu da izadju na binu kao sto odu na probu. Bez vokala, bez bassa!? Smesno! :D Mogli su i bez bubnja sta ima veze..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice prvog benda oni su par sati pre svirke saznali da treba da sviuraju jer treci bend koji je trebao da dodje iz Bga-a nije ni postojao :lol: To kad sam cuo ja sam vristao i vec tad mi je postalo jasno da od putnih troskova nema nista.... Tako da sto se tice ovih Krushevljana nije ni cudo sto su bili raspad (mada sam cuo ja i mnogo gore domace bendove, ovi su bili neka srednja klasa) jer nisu imali pojma da treba da sviraju...

 

Pa pricham ja sa Nekronom(Nesa), kako on rece, oni ni ime nemaju :) Ali kazem ti, da oni nisu svirali daleko manje publike bi bilo :) Dolazilo je jedno 10tak likova iz gimnazije za koje znam da su dosli samo njih da vide, a posle otisli na pola Navroga.

 

 

Jako malo ljudi. Mozda zbog lose organizacije, mada meni vise izgleda da u Krusevcu black metal a i metal uopste nema nikakvo uporiste. Znaci katastrofa, sto kaze ovaj lik red neck lands. U Cacku koji je mnogo manji ima gomila black i death metalaca a ovamo.. Svaka cast za Triumfall i Navrog, nije bitno koliko je ljudi doslo, bitan je stav i volja, BLACK FUCKING METAL!!! A onaj prvi bend, znaci nemam reci.. Pa sta misle, da je koncert zajebancija? Da mogu da izadju na binu kao sto odu na probu. Bez vokala, bez bassa!? Smesno! :D Mogli su i bez bubnja sta ima veze..

 

Skoro je bila neka free svirka u Kshu, kilo bendova, uglavnom domaci, par sa strane. Kad su na pocetku svirali gimnazijski bendovi, KCK(onaj kafic) je bio PREPUN! Znachi za 6-7 godina koliko idem na svirke tamo ja nikada video tako pun KCK!!!! Onda su polako dolazili "ozbiljniji" Ksh bendovi i sa svakim je sala bila praznija i praznija, a onda kad je dosla na red Schizophrenia iz v.Banje, koja shije sve nashe bendove zajendo, bilo je nas 20tak u publici :) Mislim da je to isto veche bio i Punished..mozda neko drugo, ali anyway, imam slike sa njihovog nastupa...vrh 15 choveka, ne vishe, josh im bilo upaljeno svetlo a zadnje 2 pesme i to jos bednije izgledalo..steta.

A sto se tiche black fanova, koliko ja znam ljude odavde, COf i Dimmu Borgir i to je to. Osim jednog mod drugara koji sada studira u bga koji stvarno voli black, i sebe koji volim nekolicinu bendova, ne znam nikoga ko slusa bendove tipa immortal, mayhem, bathory, emperor...sta god...

Jebiga..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gahrr, steta pregolema sto me nije bilo... Ali put u Sabac bese neodlozan...

Bas bi mi bio sevap da cujem Night's Blood na svirci. :(

Slike su samo takve. Ali Fernando vam se opeth ne vidi.:)

Sranje sto su ti plaHati tako kasno polepljeni... :frown:

 

Stefane i Nikola, sta vam je, ako ovako nastavite premasicete 30 postova do avgusta! >:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avet, tj, posmrtna liturgija su zainteresovani za sviranje u bgu sredinom jula!

 

Ja bih stvarno apelovao na sve koji ime "Avet" dovode u vezu sa imenom "Posmrtna Liturgija" da to vise ne cine jer to su dva razlicita benda!!! Posmrtna Liturgija (Dragan pagan, Asmodeus, Aksinomantijan i Pogani) 16.og jula krecu sa snimanjem dema "Vama Marg" tako da nece biti u mogucnosti da uzivo nastupaju u julu! Za sve ostale informacije posetite temu POSMRTNA LITURGIJA

 

Hvala na razumevanju!

Edited by Dragan Pagan

Share this post


Link to post
Share on other sites

E izvinjavam se Draganu i ekipi jer sam prvi napravio srajne rekavsi da je P.Liturgijapristala da svira, a hteo sam reci Avet!!!Avet=ex P.L.Svirka bi definitivno bila u skcu, ali se ne zna jos kada tacno. (do sutra ce biti sve informacije u vezi sa svirkom jer imamo u nameri da angazujemo jos 1 bend)

 

Stefan i ja smo i dalje u trci sa postovima... :evotigana: :evotigana:

Pa mislim stvarno, koja ti je to fora da saljes svim drugarima pozdrave... :lol: :lol: 34/33

Jel ima neka trojka? :rolleyes:

Edited by Usud

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kada bi tacno trebalo da bude svirka u BG, gde bi se odrzala i koji bi sve bendovi trebalo da sviraju? Ja sam dakle dobio informaciju Triumfall, Navrog i Posmrtna liturgija?

sto volim tako te "informacije" koje cure na sve strane....

 

Aman ljudi,cekajte prvo da se bendovi dogovore....a o tome se prica (cuo sam na jos par mesta) kao da je ne znam sta....a to jos nije ni organizovano...dakle,samo malo solidarnosti ljudi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Triumfall je ushao u studio (provereni stari/novi dobri WildCat) i radi na snimanju dve nove pesme, ciji su radni nazivi: "Skies Are The Chains Of Warrior" i "Allegiance (To Thy Triumfall)".

Po svim prilikama pesme ce biti zavrsene najvise do kraja sledece nedelje i nacice se na promo cd-u benda.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Triumfall je izasao iz studija sa tri gotove pesme koje ce se naci na promo cd-u.

01 Rise Of Pantheon

02 Allegiance To Thy Triumfall

03 Skies Are The Chains Of Warrior

 

ooo pa nek je sa srecom domacine... :pivopije:

 

da mi prosledis ovo,inace nema fotke sa cripple bastards-a...

 

haha,just kiddin' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...