Jump to content

Triumfall


Recommended Posts

Dobio sam promo (Stefane, covece, zaboravih sinoc da ti se zahvalim... hvala mnogo! :pivopije: ) i mogu reci da je utisak vise nego zadovoljavajuci. Odlicno komponovane pesme, izvedba, melodije ne na ustrb agresije, produkcija je dobra, fotke su vam totalno profi... Stvarno ste mi postali jedan od drazih domacih bendova. Celokupan vajb me podseca na neku mesavinu elitnih Norveskih bendova sa jedne strane (Emperor, Limbonic Art, Odium...) i Svedske skole sa druge (Dissection, Sacramentum, Dawn...), period koji ja mnogo volim. Ako i album bude ovako dobar, prejebacete Skies of the unholy departed, bogami... Nadam se samo da cete imati srece da naletite na neku dobru stranu izdavacku kucu koja vam moze pomoci da nesto uradite (ja stvarno slusam mnogo black-a i ovo mi je bolje od mnogih stranih bendova). Samo gurajte :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio sam promo (Stefane, covece, zaboravih sinoc da ti se zahvalim... hvala mnogo! :pivopije: ) i mogu reci da je utisak vise nego zadovoljavajuci. Odlicno komponovane pesme, izvedba, melodije ne na ustrb agresije, produkcija je dobra, fotke su vam totalno profi... Stvarno ste mi postali jedan od drazih domacih bendova. Celokupan vajb me podseca na neku mesavinu elitnih Norveskih bendova sa jedne strane (Emperor, Limbonic Art, Odium...) i Svedske skole sa druge (Dissection, Sacramentum, Dawn...), period koji ja mnogo volim. Ako i album bude ovako dobar, prejebacete Skies of the unholy departed, bogami... Nadam se samo da cete imati srece da naletite na neku dobru stranu izdavacku kucu koja vam moze pomoci da nesto uradite (ja stvarno slusam mnogo black-a i ovo mi je bolje od mnogih stranih bendova). Samo gurajte :rockdevil:

Dobro si ukapirao! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne stigoh se posle probe izjasniti o "One With The Darkside Eternal", no evo i sta ja mislim:

Sve u svemu, odlicna je, s'tim sto (mozda sam ja bila odvec udaljena od klavijatura), cini mi se, ne dolaze njine melodije do izrazaja. Drugi deo pesme najbolji. :muzicar:

Samo jos da cujem sa dve gitare, da ugodjaj bude upotpunjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne stigoh se posle probe izjasniti o "One With The Darkside Eternal", no evo i sta ja mislim:

Sve u svemu, odlicna je, s'tim sto (mozda sam ja bila odvec udaljena od klavijatura), cini mi se, ne dolaze njine melodije do izrazaja. Drugi deo pesme najbolji. :muzicar:

Samo jos da cujem sa dve gitare, da ugodjaj bude upotpunjen.

 

"Awaiting Storm will devour last gleams of universe!"

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Preslushah demo, i mogu reci samo: Svaka chast! Zaista je predivno chuti u bendu savrshenu kombinaciju kompozitorskog nadahnuca i umeca sviranja sopstvenih instrumenata. Danashnjim bendovima u glavnom fali jedan od ta dva faktora, a neretko i oba. Odmah se vidi da ste kao cilj imali da uradite svoje, a ne da pravite pesme kako biste lichili na poznate i davno postojece bendove.

Samo napred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tamerlan, Hvala na podrsci :pivopije:

 

Inace Triumfall ce sa Svartgrenom 21. 11. nastupiti u Beogradu u SKC-u (livingroom), ovoga puta u sestoclanoj postavi. Novi gitarista je Usud (Posmrtna liturgija, Navrog), dok Shub Niggurath sada uzivo nastupa samo na vokalima. Dakle, live postava Triumfall-a sada izgleda ovako:

 

Shub Niggurath - vocals

Vorzloth - guitar

Defluens - drums

Phantom - keyboards

Usud - guitar

Beleth - bass

 

Pozivamo sve crne duse da prisustvuju prizivanju. Hail Lucifer!

 

l_d7fff55b54cbeef5997e0c62ff9fae39.jpg

 

Edited by Adversary

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd posto niko drugi nece, ja cu.

Svirka je bla odlicna sa moje, a i koliko sam uspeo da pitam clanove publike, strane.

 

Ko god nije dosao iz neopravdanih razloga(medju koje prvo spada slava -bilo isao da ''samo jede i pije''-)

nije za black metal...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrsna svirka bese u sredu! Imam samo reci hvale za Triumfall i Nikolu koji se uklopio sve u 16, fini paint doprinese ugodjaju, a publika bi malobrojna, no odana. Polako ali sigurno stvarate mnoge fanove, te molim da se ovakve manifestacije organizuju cesce nego do sada! Svaka cast!

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...