Jump to content

Stari instrumenti


WHISPER_EVE

Recommended Posts

Guest Guru

hahahaha...

 

video sam ja kod aleksandre kovac u spotu... ima njen cale... zamalo da sam ga i svirao...

 

 

jebote, ubio bih za jedan... ali UBIO!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ja sve, ja sam joj nabacio. :icon_lol:

Kupila od mog basiste, decko je zavrsio akademiju za klavir u Bukurestu, pa je na tome kao vezbao dok je studirao. Nije skroz ispravan, ali nista sto ne moze da se sredi... Mislim da je Mark II . Hteo sam i ja da ga kupim, ali sam nabavio Hohnera za mnogo pristupacnije pare, koji mi je extra za ono sto mi treba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam na EP Hohner, ne znam kakve to veze ima sa moog-ovima...

Dobra je to solucija,imao sam prilike da vidim i ti.A ovo je MARK1_bas onaj,pravi.istorijski!!!Bravo,WHISPER!!!

 

 

A izasao je Mark7,ove godine je predstavljen.Exterijer-retro,a enterijer-mozete misliti!!!

No,to nije tema!!!

A sta je sa MINIMOOgovima kod nas???Jel` ima to neko?

 

ne prihvatam ja te klavire, samo djitre :)

 

bila je shala...fazon kao Randy Rhoads...

 

nebitno

Sorry,nisam ukapirao :udri: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moog. Laza Ristovski, Sasa Lokner... Kako su lude boje na onom njihovom Naos-u! Odlican Album!

 

Da,covece,taj album nisam slusao 100 godina!!!Koliko li kosta jedno takvo zadovoljstvo od Moog-a?Neprevazidjena toplina boja..........ANALOGIJA,brate!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj cale je delio opremu sa Ristovskim... Najvise Hammond sa sve Leslijem i taj Minimoog... kaze da je to opsano koliko je to dobro...

 

nasla sam Fender Rhodes .... jupi jepi jeij... :veseli: nije ni skupo.. to sto treba da se sredi je nekih 50€ u vrh glave tako da nista strasno... zrtvujem letovanje zbog toga... i nije mi zao uopste!!! sta vise PRESRECNA SAM!!!

 

@John Lord-zajednicki basista!!! :D

jel si siguran da je Mark II?

 

uskoro cu da imam sve sto mi treba.... samo mi jos jedna stvar fali....

 

da li neko zna gde mogu da nadjem AKG mic onaj prastari... kocka su ga zvali... stage microphone...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovako nesto mi treba...

 

...

 

i ako neko zna koja mu je oznaka i tako to...

 

To na tvojoj slici nije baš to, ali ja mislim da je veoma moguće da si mislila na Shure55.

Takozvani "Elvis" mikrofon, evo ga:

shure55sh.jpg

 

Proguglaj malo po netu, možeš i šemu pronaći.

 

A ja, pošto sam već sve smorio pričajući o svom 1962 USA Fender Precision Bassu, ga ovog puta zamalo neću ni spomenuti...

 

Cheerz! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wurlitzer je ok ali mu je zajebano to sto je strasno osetljiv... postoje perca koja moraju stalno da se menjaju... cale je imao to pre 20god i prodao ga je odmah zato sto ne vredi... svako ko ima malo jaci groov popizdece pored Wurlitzera...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...