Jump to content

Fallout 3


Axeanosilas

Recommended Posts

Pa, čim moraš da ga posmatraš odvojeno, znači da nije ista liga kvaliteta u pitanju, zar ne?

 

Pa, ne. Makar meni.

Kapiram da je suvisno da dalje to argumentujem jer se svodi na pricu o ukusima i ko koliko voli Fallout 3, a ja sam ga presao cetiri i po puta do sada, pa nisam bas najobjektivniji po tom pitanju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

На тумб рејдр је могла солидно да се одере међица

 

Sto se nazalost nije moglo reci za Bloodrayne, a ona je moj favorit :(

 

Pa, ne. Makar meni.

Kapiram da je suvisno da dalje to argumentujem jer se svodi na pricu o ukusima i ko koliko voli Fallout 3, a ja sam ga presao cetiri i po puta do sada, pa nisam bas najobjektivniji po tom pitanju. :)

 

Haha, svaka cast. Ma korektna je igra i trojika, al ako se ne gleda kao Fallout, nego kao neka stand-alone post-apokalipticna igra.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, jel se nije na ovoj temi diskutovalo o demou Wastelands 2? Meni izgleda odlicno, ali kao i vecini, ne svidja mi se bas ovaj sistem dijaloga sa kljucnim recima. Plus se nadam odlicnoj prici i humoru, ekipa koja ga radi je obecavajuca

 

http://www.youtube.com/watch?v=R9hQWqtxXPU

 

P.S. valjda ovo nije offtopic :bigblue:

Edited by WoS

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

treba mi neki dobar expansion fallout 3 ili fallout new vegasa...

 

da li >

1. Operation anchorage

2. The pitt

3. Broken steel

4. Point lockout

5. MotherShip Zeta

 

koji od ovih najvishe valja..?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm...The Pitt , Broken Steel i Point lookout ....ne znam za koji da se odlucim. The Pitt je bolestina prepuna krvi i klanja, Broken Steel se tice BoS i Enclave, ja mislim a Point Lookout je u nekom mocvarnom podrucju sa ljudskim defektima kao u The Hill Have Eyes :)

Edited by Captain Spaulding

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...