Jump to content

АДСЛ или кабл?


MissionVao

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

javili su mi se daans sezampro/orion-a... posto sam njihov korisnik godinu dana, udvostrucice brzinu neta, za gratis, bez ugovorne obaveze bilo koje vrste.

mislim... nece sigurno udvostruciti, ali je slatko s njihove strane.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Upravo ovih dana planiram da odem do SBB-a, dosta mi ADSL-a. Telekom, EUnet, problemi, problemi, problemi. Telekom restartuje modem svaki čas, izgubi ugovore starih korisnika, ne prođe uplata, ne kažu ti i posle pola godine ti šalju sudski poziv, EUnet 'pogreši' pri prebacivanju ADSL na drugi broj telefona i umesto 4MBit stavi 1MBit u nadi da ja neću primetiti, a onda im treba mesec dana da isprave, onda ti kažu da će ti smanjiti račun a to ne urade, onda odeš kod njih popizdljivo i onda ti se uvlače kao pustiće ti veći protok, i puste, ali već si dovoljno problema imao i svejedno ideš kod SBB-a evotigana.gif

 

EDIT: A da, kod EUneta za 2000 dobijaš 2Speed 4Mbit/128K - 512K/128K, u proseku 2.6Mbps (računao), kod SBB za iste pare 8MBit. To je to.

Edited by Stolet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta Internet provajdera je da jebavaju evotigana.gif Mene je najmanje podjebavao dial-up icon_biggrin.gif Onda je došao wireless i počelo podjebavanje, pa Telekom ADSL podjebavanje, pa EUnet ADSL podjebavanje. Sledi SBB kablovsko podjebavanje pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam sad cene ADSLa, nesto se prica da bi trebalo i ovde kod mene u selu da krenu sa uvodjenjem od prvog. Kakvi su lopovi i Telekom i Orion, ne verujem. Za dva mega ~2.150rsd. MRS. Krajnje bezobrazno. Na kraju moj jebeni vajrles ispade najpovoljniji. :haha:

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

To vec zvuci malo bolje. Ne znam ni sam sta da radim - imam opciju da sa potpisanim dvogodisnjim ugovorom paket 4096/768 placam 2100 dinara kod ovih mojih pilicara. I to bas kod Oriona, preuzeli su ih pre nekih dva meseca. Vajrles radi savrseno, ping uvek 5 + nema gubljenja na brzini kao sa ADSLom ali mi se nesto ne da, kabal je kabal.

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...