Jump to content

АДСЛ или кабл?


MissionVao

Recommended Posts

Samo za Dimmu-a

 

1142967805.png

:pivopije:

 

Dinara: 0

 

A odgovor na tvoje pitanje je... Da, krademo iz komsiluk ;) Moj komsiluk je veoma primitivan, uplacuju iptv a ne zakljucavaju modem... Naravno, ja sam on guard non stop, pa odmah upadam, menjam konfiguracije sto se tice administratora da ne moze da udje, pa stavim sifru na wi fi i eto meni besplatne konekcije ;)

boli vas dupe,uzivancija :smile:

Mene je tako SOWireless u selu zajebavao godinama, uvek bili skuplji od ostalih, ali nisam imao drugi izbor dok nije došao ADSL, nije to najsrećnije, ali je bar duplo jeftinijeni .

ja sam na sowirelessu.imao sam jedno vreme uzasnih problema,sada vise ne ali opet nije ni cena bas jeftina,a da predjem kod drugih to mi jos gore jer oni jos jace deru...odakle si ti inace kada si sa sela? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čonoplja icon_rockdevil.gif U NS-u sam već 8 godina, ali imali smo na selu taj SOWireless. Onda se Veljko poneo kao kreten i mesec dana smo bili bez neta, koji je naplatio, a tad je taman došao ADSL u selo i sada i tamo radi EUnet ADSL. Kod SOWireless je jedino dobro što imaš fiksni IP i što je popravio ping, ranije je bilo noćna mora za online radnje koje zahtevaju konstantan ping. Isto pitanje za tebe, odakle si? :) Mada mislim da te se sećam još od pre sto godina sa chata Krstarice icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam iz Lugova.Kod mene je bilo problema jer je neko iz Stapara ometao,a pre par meseci me Veljkov cale konstantno ispitivao kada sam uplacivao kome ja preprodajem net,sta ja sa njim radim itd itd.Jer je bilo kao preko 500gb skinuto za mesec dana i kao kako ja mogu da koristim net 50-60 dana u mesecu kada mesec ima max 31 dan.i tako je bilo par meseci i onda su kao otkrili da neko krade net i sve je sada ok.sve i da predjem na drugog provajdera jos mi je gore...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni povećali brzinu od ovog meseca, nisam ni znao za ovu vest, tj. da će se odnositi na sve.

 

Mada, video sam ovu Matićevu u nekoj emisiji pre neki dan, dobro je pričala. :da: Voditeljka klasično neupućena, htela da spreči Matićevu da nas uporedi sa Bugarskom i Rumunijom što se tiče interneta, a ova joj sve lepo polako objasnila. :haha: Voditeljka kontala da će ova da se izvlači na račun komšija, a zapravo samo pokazala koliko nam je net bedan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sudeći po speedtest.net, Rumunija ima prilično svetski internet, među najbržima u Evropi. Čini mi se da su u samom vrhu, pored Švedske i Poljske, tako nešto.

 

Što se povećanja tiče, ja imam onaj 2Speed paket, od 8h do 18h bednih 512K, od 18h do 8h 4MBit. I pri povećanju naravno da mi nisu povećali sa 4MBit na 6MBit, već su mi ovih 512K digli na 1MBit evotigana.gif Drugim rečima, što bi ti dali 2MBit bonus kad ti možemo dati 512K evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ništa ne verujem svinji debeloj :haha:

 

Diplomu magistra poslovne administracije stekla je 2001. godine na Univerzitetu Vašington u Sent Luisu, SAD, a diplomu inženjera građevine 1994. godine na Građevinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu.

:udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se povećanja tiče, ja imam onaj 2Speed paket, od 8h do 18h bednih 512K, od 18h do 8h 4MBit. I pri povećanju naravno da mi nisu povećali sa 4MBit na 6MBit, već su mi ovih 512K digli na 1MBit evotigana.gif Drugim rečima, što bi ti dali 2MBit bonus kad ti možemo dati 512K evotigana.gif

:haha: Jajare.

Ja sam imao 1Mbit, pa sam ostvario udvostručavanje protoka na račun akcije ("vrednost za vernost" kod EUneta uz zamenu običnog rutera bežičnim), a sada dobijam još 1 Mbit sa promenom u ceni od, čini mi se, 100 kinti. Ja srećan. :D

 

:udri:

Čemu, zašto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čemu, zašto?

šta čemu, zašto?

pa žena je inženjer građevine i magistar poslovne administracije a vrši funkciju ministra za telekomunikacije... :rolleyes:

mada i ja se čudim bezveze... takva je cela vlada u suštini... ministar energetike stručnjak za tekstil, ministar ekologije ortoped... :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ovih 100 mb-a xD

O, jebote, ja preskočio podnaslov.

 

šta čemu, zašto?

pa žena je inženjer građevine i magistar poslovne administracije a vrši funkciju ministra za telekomunikacije... :rolleyes:

mada i ja se čudim bezveze... takva je cela vlada u suštini... ministar energetike stručnjak za tekstil, ministar ekologije ortoped... :haha:

Pa to ti kažem. Treba da čuješ ko se nalazi u akreditacionoj komisiji za fakultete... ginekolog.

Mada, ako neko ume da radi posao za koji se nije školovao, samo napred. Druga je stvar što većina slučajeva nije takva. Matićeva se bori za promene, ne palamudi previše kao ostatak ministara, rekao bih. Videćemo šta će biti, daleko je 2020.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matićeva se bori za promene, ne palamudi previše kao ostatak ministara, rekao bih. Videćemo šta će biti, daleko je 2020.

palamudi brate i ona, najjača izjava joj je da nikome ne treba internet brži od 1Mbps :haha:

Edited by necko

Share this post


Link to post
Share on other sites

С обзиром да је врло мали број људи имао и дајл-ап 2001. а да је ситуација данас тавка да практично свако има или може да има широкопојасни нет, ова изјава делује мало мање сумануто него на први поглед (мада ипак сумануто). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...