Jump to content

АДСЛ или кабл?


MissionVao

Recommended Posts

  • 1 month later...

Хах да, ни ја нисам могао да верујем. Супер је Верат, стварно су љубазни и услужни, нема полусатног чекања на јављање некога из техничке службе, брзо ураде све што треба, баш су профи.

Jos imaju meme na reklami :haha:

10mb.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Da, tako nesto... Ja tako izlazim za tunjavih 2 mb-a zato sto gazda nece da udje u post-paid za internet... I tako placam mrtvi pre-paid svakog meseca 1530 din za 2 mb-a. I plus kablovska koju nikad ne gledam, a obavezan sam da placam, jos 1035 dinara i sve uz kur. Jel zna neko dobar pre-paid internet? Da se ne drkam sa ovima iz SBB-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo mi je to, pošto gotovo da i ne gledam televiziju, a kod kuće već imam IPTV.

 

@ Shinigamy

 

Trenutno koristim Veratov post-paid, ali na burazerovo ime, iako smo podstanari. Ne traže nikakve papire od vlasnika nepokretnosti prilikom zaključenja ugovora.

Mislim da sad imaju neku akciju, valjda 10 Mbit za 1700 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaista nisam siguran koliko je pametno sklapati ugovore za adsl jer je tehnologija mrtva tj i tv provajderi su poceli da nude optiku, a uskoro ce (ako bog da) i telekom a valjda ce se i targo razgranati sa druge strane save i dunava ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

10Mb je sasvim dovoljno da ti ne bude zao tih godinu dana sto nemas optiku :haha: Realno ko zna kad ce proci kroz moj kraj a i zivot mi ne bi bio znacajno lepsi sa nekom suludom brzinom.

Sa ugovorom dobijem 10, bez dobijem 5 za iste pare.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

telekom je meni tražio 1000 kada sam hteo da zamenim za wifi ruter...

novi korisnici ga dobiju džabe a ja što sam 8 godina sa njima treba da platim...

 

Genijalno :haha:

 

Ja sam kod iKoma, oni ih cak i ne montiraju, nego ti kazu kupi ruter pa namesti, samo ga ubodes na njihov crni Motorola modem, odradis neki jednostavan setup i vozi.

 

Btw, imam na prodaju ADSL ruter! xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genijalno :haha:

 

Ja sam kod iKoma, oni ih cak i ne montiraju, nego ti kazu kupi ruter pa namesti, samo ga ubodes na njihov crni Motorola modem, odradis neki jednostavan setup i vozi.

 

Btw, imam na prodaju ADSL wireless ruter! xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest HEFEST

Evo poceo sam da skidam neke stvari sa nasim novim 16 megabitnim kablovskim internetom. Kakva uzivancija kada vidis download 1650 kb/s.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...