Jump to content

АДСЛ или кабл?


MissionVao

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 4 years later...
  • 3 months later...

Ko je na MTS Box paketima neka obrati paznju na ovo: https://mts.rs/Privatni/Korisnicka-zona/Vesti/Servisne-informacije/a104617-Obavestenje-o-ukidanju-starih-paketa-usluga.html

Ja sam zvao podrsku da pitam o cemu se radi, dobio sam odgovor da nemaju pojma. Ispratite ovo u narednim danima, da vam ne uvale kitu automatski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema neke velike uvale kurca.

ako se ne javiš sam, automatski ti prebacuju na novu tarifu od juna ali te ne obavezuju ugovorom.

nisam upoređivao sve cene, ali konkretno za moj paket se praktično ništa ne menja novčano, a dobijam još 100mbps neta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Box 4 pakete cena je veca od 200 do skoro 1000 dinara. Cene paketa su menjane u poslednje (skoro) 2 godine. Promena ugovora omogucuje raskid, tako da ces moci da predjes kod konkurencije, bez obzira na povoljnosti koje si dobio od MTS-a (x meseci za dinar). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Ne znam koliko su ljudi ispratili, mts i supernova planiraju da povecaju cene paketa od 1. marta. To vazi za sve, cak i za one sto su vec pod ugovrnom obavezom. Morate ih kontaktirat ako hocete da raskinete ugovor ili da zadrzite postojece cene.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...