Jump to content

Softver - preporuke


imaginos

Recommended Posts

Edit: mislim da sam vec pitala za ovo pre mesec dana :redface:

 

najpametnije bi bilo da jednostavno iscupas "delete" taster sa tastature. eventualno i "shift", da budes 100% sigurna :haha:

 

mislim da je norton imao neke dobre naprave... nekada.

Edited by feyd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest TužneUši

GetDataBack ima solidan interfejs, logicne ficre i uglavnom je dovoljan za sve sto je potrebno napraviti; osim toga, vrlo je jednostavan i u mom iskustvu pouzdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji/najprostiji programcic za vracanje izbrisanog bi bio...? :)

Ne verujem da ima neke velike razlike u programima... vodi računa samo da ništa ne "pišeš" na hardu.

 

najpametnije bi bilo da jednostavno iscupas "delete" taster sa tastature. eventualno i "shift", da budes 100% sigurna :haha:

Uh... ja gotovo... meni definitivno treba iščupati shift, jer bukvalno sve brišem sa shift-delete.

Koliko sam se samo puta zajebao. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne.

 

 

Moz sa svakim ako znash znanje. :P

Evo na primer sa gimpom!

 

Viva la freeware! Viva la opensource!

 

Graficki software cesto moz' ovo sa onim ono sa onim da ti olasa ovo olaksa ono. Jeste da si nasla ono sto si trazila, al nemojte da mi zamereti morao sam da izreklamiram GIMP i freeware jebo ih ( vas? ) photoshop.

 

Generano svakom preporucujem GIMP. Jeste nam i phogoshop danas besplatan ali pitanje koliko ce da bude, zato podrzite opensource kulturu.

Edited by bezlichni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd ovde.

 

Da nemate mozda linkove za testove za polaganje vozackog ispita? Ja sam jos davno ucio sa onih plavih, medjutim drugarica mi trazi neke BELE testove (bela pozadina pretpostavljam) koje ne mogu nigde da pronadjem.

Edited by najtMare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci mi, jel radiš ti nešto na kompjuteru za pare?

 

Samo iz hobija, sho?

Sta hoces da mi kazes? Da gimp ne moze da zameni photoshop ?

Pa kao takav opensource program ne moze da zadovolji potrebe onih koji rade za pare?

 

:haha:

Edited by bezlichni

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Daj bre, ja sam cak i na Ubuntu koristio photoshop ^^ Nema bolje, nema zamene. Dok ne izmisle nesto jednostavnije a mocnije od photoshopa, ja ne izdajem ps. Jednostavno, probao sam kojekakve zamene za isti, i smucile su mi se. Samo muka i jad oko istih, i gubljenje zivaca. Dok ne krenu da "kreshu" pirateriju, nema nista od toga da nesto zameni PS ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Imam jedan problem sa Zone Alarmom. Kad skenira hard, uvek prepozna jedan Winamp fajl kao problematičan. Fajl se odnosi na jedan skin iz naknadno instaliranog paketa skinova. Zanima me da li je moguće u Alarmu podesiti (staviti na neku listu fajlova ili nešto slično) da on taj Winamp fajl ne dira prilikom skeniranja ili možda da iz kompletnog skena izuzme Winamp?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sto se tice firewall-a...

Ko ima Windows 7 nema neke preterane potrebe da stavlja poseban firewall jer je ugradjeni vise nego korketan plus ima kontrolu i odlaznog saobracaja sto sa XP-om nije bio slucaj, a na netu ima i dosta finih uputstava kako da se isti namesti do u sitna crevca :meshuggah:

Nazalost Comodo se pretvorio u bloat i poprilicno smara sa pop-up prozorcicem mada to moze da se sredi preko opcija za notifikaciju

Kerio tj sadasnji Sunblet je ok, samo izaberes simple mode i nista ne smara, ali on se nazalost vise ne razvija, poslednja verzija je iz 2008 godine cini mi se

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...