Jump to content

At Vance


Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bilo bi extra da je ostao Leven ali nije :(

Zadnji album (VII) peva neki anonimni, ma bzvz...

 

Jeste anonimni, ali ima vrlo sličan glas kao Leven i Hartmann, a i album mi se muzički više dopao nego dva prethodna sa Levenom. Ipak, albumi iz Hartamann-ovog perioda ostaju najjači.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa trenutni pevač At Vance-a koliko vidim je zamenio i pevača u Thundersone-u što po boji glasa mislim da je adekvatna zamena. Da je Leven klasa to stoji ali prethodni album Chained mi je bio totalni smor dok je VII sasvim slušljiv i upotrebljiv album!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta znam, meni je Evil in You rame uz rame sa Only Human ako ne i bolji.

 

Chained mi je kao album loš i zbog previše prosečnih pesama tako i zbog jako lošeg pevanja Levena u odnosu na ono kako je pevao nekih godinu dana ranije.

 

VII mi je jako dobar (jedina pesma koja mi je nepotrebna jeste ona Motorhead-like Truth). Za promenu; manje pesama + svaka ima svoj šmek + su lepo uskladjene = kvalitetan album koji ne zamara.

 

Na VII se nalazi i jedna po meni od najboljih i najšmekerskije otpevanih pesama AV ikad - Shiver. Pevač je tačno negde izmedju Levena i Olivera po boji glasa ali ne tako sjajne tehnike, ali mi nikako ne smeta, pogotovu jer sam čuo njegove demo radove i kad se uporedi sa ovim u AV, vidi se šta iskustvo uradi čoveku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

Не. И ја сам имао раније такву верзију ''The Evil In You'', ал зато што је промо у питању. А имаш стандардне верзије албума на http://www.mediaportal.ru/, још и са бонус нумерама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

AT VANCE fans schould mark the 18th of September in their calendar. At this date the new studioalbum of AT VANCE will be released.

 

The album was produced by AT VANCE mastermind Olaf Lenk. The name of the album will be “Ride The Sky”

 

 

AV_289_RTS-C_small.jpg

 

jbt koliko je samo prezvakano to “Ride The Sky”, cini mi se da sam ga cuo na 1000 mesta...

al dobro jebes ime, nadam se da ce biti solidan album

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad god se negde pomene Ride the sky prva asocijacija mi je Helloween, logično :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: A što se cover-a tiče, obzirom da je na prethodnom albumu bio sličan trip tj. isto neka gola riba, čini se da im je to ili komerec potez pošto, realno, ovo će na policama sa diskovima u radnjama da upada u oči ili su gadno zagoreli :) :) :)!

Šalu na stranu, prethodni album im je bio dobar, videćemo šta ovaj novi donosi :da:.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ovo jedan od najnepotrebnijih bendova, rame utz rame sa PRIMAL FEAR ... uopšte ne vidim svrhu njhiovog postojananja. Vadi ih kod mene jedino serijal ABBA obrada i to mi je jedna jedina stavr koju su ikada uradili

 

Svrha postojanja je u tome da su oba benda fenomenalna, što dokazuju praveći pesme koje nadmašuju čak i ono što su radili njihovi uzori. Pre svega At Vance, jer bih zaista voleo da mogu kod Malmsteen-a da čujem tako puno fenomenalnih pesama.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Lepo kreni redom i neces pogresiti. Svi albumi su slicnog kvaliteta i uvek slede taj neki njihov obrazac. Na svakom albumu je po jedna obrada klasicnog dela (Vivaldi-Prolece, leto, jesen, zima) i po jedna obrada pesama od grupe Abba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...