Jump to content

Linkin Park


Recommended Posts

offtopic:

 

nisam jos skinula album, ustvari skinula sam onu verziju s neta al to nije bio LP :), videla sam samo spot i bolje da nisam :ph34r:

 

bolji su mi bili u onom klinackom fazonu (doba hybrid theory) nego sad kad su "zreli" šatro... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

josh malo offtopica:

 

ta pesma sa spota (What I've Done) je mozda i najbolja sa albuma(pa ti zamilsli ostale).

 

Hybrid Theory je jedan od najboljih albuma koje sam cuo, a i Meteora je skroz OK, ali ovo novo je SRANJE!! :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hybrid Theory je jedan od najboljih albuma koje sam cuo

 

potpisujem!!! :da: :da: :da:

 

sta im je to trebalo... strasno je sto LP ima etra prvi album, stvarno nisu mogli bolje da ga naprave, i jeste medju prvih par najboljih Nu albuma, i umesto da se usavrsavaju oni srljaju u neki drugi fazon koji je uzasan po meni :uhoh: . poruka "what I've done" stvarno govori o novom albumu :mrtav:

 

papa roach isto. imidz me podseca na malo stariju verziju tokio hotel-a :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj novi album LPa ne da je sranje, nego....nema adekvatnog izraza za to...mada ni prethodni nisu daleko od toga...al aj' sad...

A Papa Roach ne bih da komentarishem. Vetj ste sve rekli. Gay, u velikom procentu. Shteta :(

 

 

nemoj gresis dusu... hybrid theory je u najmanju ruku fenomenalan!!! :da:

 

a ovo novo nisam ni preslusala, al sudeci po pesmi za spot (za koju se obicno uzima najbolja pesma) ne zelim ni da ga slusam... mada, ko zna, mozda i ima neka ok. valjda ce neko da preslusa album ceo pa da javne :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma preslusao sam ga ja dva-tri puta :) ali proslo je vec neko vreme i dosta se druge muzike slusalo posle toga tako da... :)

 

edit: e da, nije mi mlako, volim ja ponekad tako lakse pesme da slusam :D

Edited by zombie autopilot

Share this post


Link to post
Share on other sites

mudro zboris, al ako ti se hybrid theory ne dopada bar malo, onda ce ti obo novo biti zesce sranje realno..

 

Da, dopada mi se malo. Jako malo. Par pesama. Tachnije, 3 pesme. A sa novog sam chuo What I've Done, koja zaista prenosi njihovu poruku o albumu....eh....zaista....shta uradishe...

A i preslushao sam josh par pesama i generalno su bzvz. Netju dalje da komentarishem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam opet skinula fake verziju :mad:

 

ili su oni postali neverovatno sranje i ne lice na sebe, ili niko zivi nema pravu verziju... :mrtav:

 

Runaway, Forgotten i By Myself. Ne znam zashto. Sa Meteore mi se samo svidja Somewhere I Belong i Numb. I to je to.

 

 

meni su najbolje "with you" i "pushing me away"" ali i ostale su vrh :da:

 

a s meteore volim "faint" i "from the inside"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...