Jump to content

Linkin Park


Recommended Posts

@xnemanjax

kakvi argumenti...izvini nasa greska, retardirani smo pa smo pogresili pffffffffff

vrlo ruzan nacin da kazes da se sa nekim ne slazes, ali dobro to je vec tvoj problem

obrazlozenje mog stava: dobre(za mene) pesme linkin parka su pokvarene gostovanjem jz-a, a lose su jos losije. slusao sam nekada rep, tj slusam neke stvari i sada, ali jz nikada, ne podnosim njegov stil, i smatram ga smecem, kao i nelly-ja i 50cent-a, po meni to je dno repa

ako se tebi jz svidja tvoja stvar, necu ja tebe da ubedjujem kako je on los i kako ne treba da ga slusas, ja samo iznosim svoje misljenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi realno Jay-Z je u saradnji sa Pharellom napravio i isproducirao mnogo dobrih albuma.Nema sumnje da je Jay-Z dobra u tome sto radi.E sad to sto su napravili Linkin Park i on je po meni cist marketnski potez isto kao sto je Britney Spears uradila sa Madonom samo sto su ovde pomesali 2 totalno razlicita pravca muzike ali sad ko ga jebe....U svakom slucaju to je jedan od najlosijih albuma koji sam slusao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem sto su se na tom albumu pomesala dva zanra nego sto album nije nista posebno, i sto je stvarno ultra jadno ponovo vrteti iste pesme, od kojih su neke cak i vise puta remiksovane, samo malo izmenjene i sa dodatim Jay-z-jem. To sve deluje kao ocajnicki pokusaj da se ljudima uzme jos para na iste rifove, ili u najmanju ruku kao pokusaj da se dobije jos paznje bez obzira na nedostatak novih ideja.LP su dobri muzicari, ali kao ljudi su 0, ako mene pitate...Nije problem sto su se na tom albumu pomesala dva zanra nego sto album nije nista posebno, i sto je stvarno ultra jadno ponovo vrteti iste pesme, od kojih su neke cak i vise puta remiksovane, samo malo izmenjene i sa dodatim Jay-z-jem. To sve deluje kao ocajnicki pokusaj da se ljudima uzme jos para na iste rifove, ili u najmanju ruku kao pokusaj da se dobije jos paznje bez obzira na nedostatak novih ideja.LP su dobri muzicari, ali kao ljudi su 0, ako mene pitate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

LP je dobar bend iako ga ja nikad nisam slusao(nego ga se gnusao), al te JZ/Duck/Dr.Iggy varjante me stvarno zivciraju kod njih, dobro nisu stavili karleusu... koj kurac Jz ima veze sa nu meNtalom i ne znam samo kako su dosli na tu ideju da saradjuju sa jednim gangsta rap bolidom... boze, imbecili...bar da su nasli nekog talentovanog a ne "stevu storitelera" cija zena non stop baca sise u publiq i pravi pesme sa refrenima tipa "wanna fuck me in the ass, ou jea"

Edited by Ziggyman

Share this post


Link to post
Share on other sites

@BITD nu nije hip hop

@natasha nisam ja rekao da ne treba da ima hip hopa, zacetnici nu metala(korn , limp bizkit, lp) su definitivno neki rep metal, tako da je ceo pravac manje vise definisan u tom smeru, samo mi smeta sto su uzeli jz-a jer mislim da je on lik bez trunke talenta. mogli su da uzmu 10 puta boljeg repera od njega(mada i dalje ne znam sta ce im pored shinode , a pogotovo ne da prave onkave numb/encore pizdarije)...mislim lik je totalni fenser, realno bole ga dupe za muziku dok se pare obrcu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...