Jump to content

Desaster


MoranaHekata

Recommended Posts

LACERAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATE!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Lacerate indeed.

 

Ja bih odma' u poentu - odlican album. Na istom nivou kao prosli, pa cak mozda i bolji...kapiram da mi nesto tesko da poredjam Desaster albume. Ono sto mi se najvise svidja u odnosu na prosli je sto je thrash malo smanjen, a epic/black feeling starih vracen. Naslovna je k'o rodjeni brat od Satan's Sorcery i Nekoropolisa.

 

Najprijatnije iznenadjenje albuma mi je Sataniac, najbolji i najzreliji performans do sada. 'Ajde, zvuci i ovde po neki put kao davljeni macici...ali su sada to bas zli i nadrkani macici.

Nije on ni prosli album bio los, ali sada vec moze da se kaze da je bas dobar, maltene prvi Desaster album, a da ne moram da kazem da se navikavama na njega. Ostaje steta doduse sto je pevao na "Angelwhore" :mrgreen:

 

Jedini slabi(ji) deo albuma mi je "Phantom Funeral"/"Queens Of Sodomy". A, pored gorepoemnute Art, za izdvojiti od boljih su jos thrash ubice "Lacerate" i TOHGOS, "At Hell's Horizons" skriveni favorit, "Possessed" odlicna isto, proslom albumu je falila ovakva jedna.

 

Jos sad stvarno kada bi ih doveo neko...pokusavam vec neko vreme da provalim da l' ce nekad blizu da sviraju, al' od Nemacke blize nije bilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste da se ponavljam sa cc teme ali ova godina je odlicna. desaster nije razocarao i izdali su odlican album. kad je queens of sodomy procurila na youtube i nisam bio odusevljen mada kada sam obrnuo album par puta definitivno je to druga prica. album drzi od prve do poslednje pesme i kao sto je angelystor rekao sataniac je snimio za sada najbolje vokale za desaster.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...