Jump to content

John Rambo


darijus

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije mi jasno,zbog cega na coveru pise Rambo V?!?Kakav je to zajeb?

 

Inace,trejler je super...svidja mi se sto je film odradjen u old school maniru.Super je.Obozavam sve delove,pretpostavljam da ce mi se i ovaj svideti.Jedino mi se ne svidja preterana brutalnost.Jednom liku odsece glavu,jednog razvali u komadice sa M60,jednom iscupa grkljan...nikada to nije radio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Juce sam prisustvovao svetom trenutku. Gledao sam Ramba.

Otisao sam sa ortacima u onaj novi bioskop u Delti, koga svima sada toplo preporucujem, jer je definitivno najbolji bioskop trenutno u gradu...i tako sedosmo ti mi. Film odmah poche, radnja se razvijala malo pola sata, a ostlaih sat vremena kad je krenulo...Ono je najkrvaviji komercijalni film snimljen ikad u istoriji :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Znaci jebeno da vid vidite ono! Umalo nisam iscupao sediste od uzbudjenja :) :) :)

Pod obavezno da idete da gledate ko nije!!! Za sve Rambo fanove ima se odusevite!

Jedino kratko traje bre. Cini mi se sat ipo ako ne i manje,

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Inace cujem da je Rambo IV gadan cak i ljudima koji su gledali 8mm/Spasavanje redova Rajana i SAWove :D

spasvanje redova rajana nije uopste gadan film, a u odnosu na ovo je zanrovski komedija :)

Otkrio bih vam neke od tih prljavih scena al necu da kvarim film :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam veceras sa ortacima i mogu reci da je preterano krvav sa delovima tela koja lete na sve strane i totalni je shit od filma,cak i gori nego sto sam mogao pretpostaviti.

Onaj novi umri muski je remek delo u odnosu na ovo sranje,nadam se da ce nominovati ovaj krs za one maline ili kako se zovu nagrade za najgori film

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preterano, nije da ne volim da gledam masakr, ali ono je smesno, u stvari tuzno da je barem Stalone u 40 pa i da shvatim nekako film, ali sa 60 godina, malko dzogira po onoj sumi i jedva izgovara proste recenice tipa Fuck off, Get out isl.

Ne dao mu bog da mu sledeci akcioni film bude Rambo 5 ili Rocky 7, ne ponovilo se vise nikada....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj ubacite glasanje koji je najbolji rambo,bas me zanima sta ljudi misle o ovom remek delu 7me umetnosti :lol:

 

 

Inace,najjace je bilo na projekciji kada posle nekog cool pokreta je neki likao TO RAMBOOOOOOO :veseli:

I fala bogu sto smo mu pljeskali na kraju filma jer je ipak on to zasluzio!!! :srbija:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...