Jump to content

Cynic


Recommended Posts

ja mislim da je veliki SKC nerealan za ovo, iako bih voleo da je suprotno...

 

ono sto je veci problem je sto nema mesta ni za sta, ili posle cele turneje da se cimnu ovamo, ili da 8. decembra iz beca dolete ovamo i onda odlete za stutgart. teska posla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Inace sto se tice Opetha mnogo ljudi to slusa ovde definitivno, tako da velika sala nije nikakav problem sa nekom ne velikom cenom karte privukli bi 700-800 ljudi.

 

Ali ja neverujme da ce se cimati ovamo , ali nije tesko da probate da ih dovucete, samo barem da probate, cuda se desavaju evo Mladic uhapsen dok pisem ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije Mladic nego Karadzic.

 

Sto se tice Cynic-a na njihovom spejsu stoji izgleda cover za "Traced In Air" al' je nesto zabagovano pa ne moze da se uvelica slika !

 

I da, dovedite ih sledece ako ne ove godine, mislim bilo bi dobro, cak sta vise mislim i da ce sa ovim novim albumom steci jos vise fanova u Srbiji !

Edited by Tihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zar vi stvarno mislite da mi ne bi doveli ovaj paket ?!

Aman bre :)heheehhe

 

Al nema teoretske sanse, manager im je chmar tezak i traze para mlogo ! Sa 2000-2500din da se rasproda skc , mozda bi se nesto pokrilo... pa vi izracunajte kolko je to para ...

 

 

Ja sam optimista, pazi, rachunaj odma u startu nekih 100-150 ljudi koji bi doshli samo zbog Cynica...a neko vec reche da Opeth moze da sakupi 800 choveka, mada ja mislim da moze vishe al ajd sad...znachi kako god okrenesh puna sala hehe. E bre Frubi koji je ovo put da te teram ko nenormalan za neki bend...kad se samo setim za W.A.S.P. kolko sam ti dosadjivao i na kraju nishta...mislim da ce tako biti i sad, al barem da pokusham.

 

Edit: Mnogo dobar cover.

Edited by power slave

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Jajar" hahahaha :)

 

 

Inace, album se zove "Traced in air", pa sam iz toga izveo logican zakljucak. Ovaj omot je ili random slika, ili naslovnica promoa. Mada, mozda zavrsi i kao omot albuma, mozda samo promene naslov pri dnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za turneju..ne tugujte..dolazi nam Tarja u to vreme, pristojna zamena :mrgreen::rockdevil::)

 

Dolazi nam krezava goticharka da zameni Mikaela i Paula . Pristojna zamena nema sta....... :D

 

  1. "Introduction" - TBA [8]
  2. "Evolutionary Sleeper" - TBA[9]
  3. "Integral Birth" - TBA[10]
  4. "Adam's Murmur" - TBA[11]
  5. "Untitled song" - TBA
  6. "Untitled song" - TB
Inace bice 6 pesama od kojih 3 vec znamo i jedna intro. Nadam se da ce se povecati broj do izlaska albuma. Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reunited progressive metallers CYNIC — whose 1993 album "Focus" is regarded as a landmark release in the field of technical/progressive metal — have set "Traced In Air" as the title of their new album, due on October 27 via Season of Mist Records. Returning from the "Focus" era for the new eight-song, 35-minute effort are are founding members Paul Masvidal (guitars/clean vocals) and Sean Reinert (drums) along with Sean Malone (bass), and joining the band in the studio is newcomer Tymon Kruidenier (guitars/growls). The band recorded the effort at a California studio with producer Warren Riker (DOWN, SANTANA).

 

Zadrzali su kvltnu duzinu, to mi se svidja :D

 

Ah, kako se daleko chini taj oktobar..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam dal ste gledali ovaj preview clip

 

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...wsitemID=101568

 

zvuci do jaja, ne zvuci mnogo drugacije od focusa, mozda malo blaze, ali mi drago da ce biti novi cynic materijal i sa dobro produkcijom.

 

bice dobar taj oktobar u svakom slucaju, gojira i cynic su trenutno jedini novi metal albumu koji me interesuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jebiga, uchinilo mi se da nije pomenuto zbog Azalovog posta. Izvinjavam se.

 

Sta se izvinjavas!? Ako, ako, samo ti kaci, od viska glava ne boli...

 

E da jedva cekam album, ovo dosad obecava, mada mi se cini da nece imati previse dodirnih tacaka sa Focusom, ali meni je ovo sto sam cuo svejedno vrh.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...