Jump to content

Conception


Recommended Posts

Pa Roy je rekao da je Concpetion i dalje ziv bend,ali da jednostavno nema vremena da zavrsi sve,narocito sada kada je Kamelot sve popularniji i popularniji.Isto vazi za njegov solo projekat,koji priprema ko zna otkad,ali nema se vremena izgleda :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mah... reunion ili ne... ostavili su dovoljno iza sebe da se suze pustaju do smrti ;)

 

A i ono, bolji od Flow-a album ne verujem da bi mogli snimiti... iako, nikad covek ne zna. Valjda se to ipak desi, bilo bi cool.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolji su vec snimili - In Your Multitude :bigblue::muzicar:

To su sad vec detalji. Tipa: Operation Mindcrime ili Promised Land. In Your Multitude je u tom slucaju Operation, a Flow Promised Land. Vise suza pustam na Flow, however. :mrgreen:

 

Iako Parallel Minds ne zaostaje ni po cemu. Eh ta Silent Crying...

 

Ma u pakao, necu da postujem na ovoj temi vise :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

!replace PL with Empire!xexe

Ne, nisi shvatio poentu :opusteno:

 

Flow nije Conceptionu bio komercijalni proboj kao sto Empire jeste za Qryche. Vise je bio rizik, igranje na nepoznato, eksperiment, udaljavanje starih fanova, ali opet ogroman kvalitet... dakle Promised Land :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se samo nadam da ce kada zavrshe turneju sa Kamelotom, Roy da nadje makar vremena za novi album, ne moraju da rade liveove... ali samo josh jedan album pa da mogu da se penzionishu..

 

Definitivno se slažem :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pola ljudi na ovoj temi su malo homo za khana cinimi se...jel da? malo, malo....

 

Ja imad druga čija je devojka rekla da bi ga ostavila samo zbog Khana, a onda je i on njoj to rekao, ali su to oboje ozbiljno mislili. :) :) :)

:udri: :udri: :udri: s kim se ja družim :udri: :udri: :udri:

Edited by Tor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne bi bash isao tako daleko...

Mada kad sam gledao onaj spot za "Roll the Fire" kanda mi se malkice digo :mrgreen:

 

Ne shvatajte me previshe ozbiljno....

 

Nego jel video neko taj spot, Roy Khan sa 20 godina, duga kosa, kosulja i pocepane farmerke kako se valja po pesku...

 

/mislim da ce svaka riba koja sad pocne da cita ovo doziveti omanji orgazam/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledajuci taj spot nisam stvarno osetila nikakav orgazam, nekako mi se ne svidja u toj fazi, previse je "zingaro" za moj ukus. U ovoj danas fazi je ok, ali opet nije to sto bi mi zapalo za oko. U poslednje vreme glasom i stasom privukao me samo Javier Yuchechen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam ja,uzas :) :) A tek live koncertic ,raskopcana kosuljica,marama,duga kosa... Tako mi je drago sto se covjek osisao i upristojio :)

Ma odlicno. To je taj Geoff Tate wanna be momenat :meshuggah:

 

Imam nekoliko live videa, bilo bi cool nabaviti ceo taj koncert, s obzirom da dobro izgleda i dobro zvuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost koncert traje samo nekih pola sata,i sto je tuzno sto su tada bili niko i nista.

Inace imala sam prilike da odgledam Hold On na jednom snimku (u pitanju je Flow Turneja,snimak koji vec dugo trazim),jezivo koliko je covjek dobro i emotivno otpjevao,za suze :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Kad sam preslušavala album Parallel Minds, veoma sam se iznenadila. Znam da sam Roll the Fire čula negde ranije, a da izvođač nije bio Conception... I stigoh do pesme Zar Sunce Već Zalazi.

Mislim da sam se šlogirala tad. :mrgreen:

 

Roy mi liči na gusara u spotu za tu pesmu, a gusari su seksi. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...