Jump to content

Satan


SATAN-iz Batajnice

Recommended Posts

mogu jer njihovi albumi noviji bas imaju zdravu produkciju gde ne forsiraju situaciju da bi zvucelo kao da je snimljeno pre 30 godina.

 

ovo mi zvuci kao da ide u tom smeru, videcemo kad izadje album.

 

Ma zezam se, kontao sam na šta misliš.

 

Na pola uha sam samo čuo sinoć pesmu jer bih ipak sačekao album full, ali nisam dobio taj vajb koji pominješ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

I ja bih samo da se pridružim hvalospevima za ovo izdanje. Life Sentence je bio grom iz vedra neba, Atom by Atom je bio dašak olakšanja da su u stanju da nastave niz a ovaj novi nam već govori da je Satan here to stay sa jednim od naj comebackova ikad i usudio bih se sad već i reći da im je skor u ovom milenijumu bolji nego u osamdesetim.

Produkcija jeste sirova ali čitao sam u nekom intervjuu da je to namerno tako odrađeno, da se ima dojam kao da vam bend svira u sobi i što se mene tiče ceo šmek je kao da imamo ispred sebe neki 80s biser. Ipak glavna zvezda albuma meni Brian Ross koji je godište moje keve, a nju baš ne mogu da zamislim u ovoj ulozi. That makes me think da je malo neizvesno koliko će starci moći uopšte biološki da nose celu ovu priču ali uživajmo dok traje.

Sve u svemu Satan ima za sad niz kao Accept, nadajmo se da će sledećeg biti i da neće biti njihov Rise of Chaos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Eve gi ovaj Tanith https://www.metal-tracker.com/torrents/263518.html

Ko se ovih dana trudi oko novog Slough Fega, ovo mu dođe dobar accompanying album. To je ta less is more produkcija i dozvoljena doza Thin Lizzy pozajmica po 40 minuta albuma.

Na prve sluševe, solidan materijal, najviše mi se sviđa interplay vokala (Tippins peva i još jedan ženski vokal), no mislim da nedostatak nekon originalnijeg dojma ne čini ovo nekim materijalom za duža prevrtanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...