Jump to content

Наврог


Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Independor

Jesam, doduse-ne svoju, pozajmio sam od drugara Tama Iron Cobru Junior i vala do jaja je ispalo!!!

 

@Grof Drobikus

Dixon do jaja, sljaka super:)))!!!

 

@Little Butcher

Pa cim odradimo omote...A to ce biti ovih dana...cemo objavimo ovde pa cu ti dadnem...Vidim da si iz Munzea pa nije problem da se nadjemo bilo gde po gradu da ti dadnem to:))!!!

 

PoZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zaista,ali zaista,sve ovo vreme pokusavao da budem pristojan,uljudan i didakticki nastrojen,ali ne,izgleda da ja moram da se spustim na taj primitivni nivo,i uputim ti sledece reci:

JEBALO VAS TO PANSLAVINISTICKO SRANJE,TA IDEJA DA KRADETE FORE I FAZONE OD UKRAJINACA,RUSA I ONIH ANTI-SLOVENSKIH DEGENA SA BALTIKA("AJMO SVI ZAJEDNO,FUNJARE DA KARAMO(ovo mi je jednostavno bilo zanimljivo da napisem,izvinjavam se BG sindikatu)JER SMO MI NAKURCENI ZAJEBANI KLINCI IZ KRAJA KOJI CRTAJU SVASTIKE PO SKOLSKOM DVORISTU,I MRZE SEZONSKI I BEZ RAZLOGA)!NE PADA MI NA PAMET DA SE VISE PREPUCAVAM OKO IDIOTIZAMA,DA LECIM TUDJE KOMPLEKSE I DA SE PREVDAM ZA STVARI KOJE DOLAZE IZ MOJE DUSE!AKO IMAS NESTO PROTIV ISKRENE,PRADREVNE PAGANSKE RELIGIJE,TI LEPO IDI PA POSTANI VIKAN,ILI NESTO SLICNO,TU IMAS CEO ARSENAL NOVIH BOZANSTAVA I RITUALA KOJI JEDVA CEKAJU DA BUDU NAUCENI NAPAMET!

MUKA MI JE VISE OD OVE TRULE SCENE,SVI GLEDAJU KAKO DA TI ZABIJU NOZ U LEDJA!

ZBOG TAKVIH "ISKRENIH" PAGANSKIH BENDOVA KOJI GLEDAJU KAKO DA SE PRILAGODE DRUGIMA PRAVA PAGAN SCENA UMIRE!

BOLI RUSE KURAC,ONI MOGU DA KENJAJU DO SUTRA KAKO SU U PONOC RAVNODNEVNICE SLUSALI JEBANJE PTICA,JA CU DA PRICAM O STVARIMA KOJE SE TICU PRAVE PAGANSKE RELIGIJE!

TO TVOJE TAKOZVANO RODNOVERJE JE JEBENI TREND KOME NE ZELIM DA PRIPADAM,JER JA NE STVARAM BLACK METAL DA BIH LECIO KOMPLEKSE I BEZAO U ZAMISLJENI SVET,NEGO JER SMATRAM DA IMAM CEMU DA PODUCIM LJUDE KOJI CE SLUSATI BEND U KOME SVIRAM!

DO DALJNJEG,MOLIM TE DA SE UDALJIS SA TEME,AKO VEC NEMAS STA DA KAZES,I DA SE VRATIS KADA DOSPES NA DOVOLJNO VISOK NIVO DUHOVNOG RAZVOJA DA RAZUMES MOJE RECI,A ZA TEKSTOVE CE TI TREBATI JOS VIUSE VREMENA.NE VREDJAM TE,NEGO TI DAJEM PRIJATELJSKI SAVET.

JA PROTIV TVOG BENDA I VASE IDEOLOGIJE NEMAM NISTA,JER JE TO VASA STVAR,A DRUGO HE STO NE VIDIM KOJA JE VASA PORUKA.

 

 

OVDE STAVLAJM TACKU NA DALJU RASPRAVU!

Izvinjavam se zbog capslock-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nema svrhe polemisati oko ovoga..

 

ovo me podseca na to ko je veci hriscanin,tj onaj ko okaci vecu krstacu oko vrata(kanonisu te ako ga mozes zavezati za dlake od kurca),a ne onaj koji ostaje dosledan se bi,svetom pismu i 10 bozijih zapovesti,.jelte.

 

 

Tako i sa paganizmom-ti nisi paganin ako ne pevas o Perunu,Svarogu i sl. (naravno,oblici bozxanstva i lokalna imena se nabubaju na svevladu) onda se mora pomenuti makar lesovika,poludnica,ruskalka,ili vodonoi.

 

Da tu vec malo lupamo glavu :rolleyes:

 

Mislim da se vas dvojica (Batica,Bane) badava nervirate i pizdite oko ovakvih postova,opste je poznato da ce neko pokusati da ometa i konstatno...ne pustati vodu.

 

 

Ocekujem da cujem nov demo,ne sumnjam u njegov kvalitet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zaista,ali zaista,sve ovo vreme pokusavao da budem pristojan,uljudan i didakticki nastrojen,ali ne,izgleda da ja moram da se spustim na taj primitivni nivo,i uputim ti sledece reci:

JEBALO VAS TO PANSLAVINISTICKO SRANJE,TA IDEJA DA KRADETE FORE I FAZONE OD UKRAJINACA,RUSA I ONIH ANTI-SLOVENSKIH DEGENA SA BALTIKA("AJMO SVI ZAJEDNO,FUNJARE DA KARAMO(ovo mi je jednostavno bilo zanimljivo da napisem,izvinjavam se BG sindikatu)JER SMO MI NAKURCENI ZAJEBANI KLINCI IZ KRAJA KOJI CRTAJU SVASTIKE PO SKOLSKOM DVORISTU,I MRZE SEZONSKI I BEZ RAZLOGA)!NE PADA MI NA PAMET DA SE VISE PREPUCAVAM OKO IDIOTIZAMA,DA LECIM TUDJE KOMPLEKSE I DA SE PREVDAM ZA STVARI KOJE DOLAZE IZ MOJE DUSE!AKO IMAS NESTO PROTIV ISKRENE,PRADREVNE PAGANSKE RELIGIJE,TI LEPO IDI PA POSTANI VIKAN,ILI NESTO SLICNO,TU IMAS CEO ARSENAL NOVIH BOZANSTAVA I RITUALA KOJI JEDVA CEKAJU DA BUDU NAUCENI NAPAMET!

MUKA MI JE VISE OD OVE TRULE SCENE,SVI GLEDAJU KAKO DA TI ZABIJU NOZ U LEDJA............

 

i tako dalje!

 

Izvini nisam ni ovo procitao, jer me mrzelo! Hteo sam samo da pitam kada cete da iskulirate?!

mislim zasto to ne uradite kao pravi black metalci? Samo ko ce u ovoj prici biti Euronimous a ko Varg?!

 

padate u vatru ni zbog cega! :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm... kakva svadja oko otprilike nichega... samo da kazhem par stvari... ja sam na strani navroga, jer mi se vishe svidja muzika...

 

a ovaj lik dragan pagan, kazhe da to uradite kao pravi blekeri, varg i euronimus, za pochetak da zna neshto o vargu rekao bi neshto u vezi onog da paganizam nije NS, jer varg kazhe da paganizam nikako ne mozhe da ne vude ns...

 

i josh jedna stvar... rawgore pesma: niz bregove karpata, sliva se krv nechista, prolila je morana, crnog boga nevjesta...

 

morana nikad nije bila nevesta crnog boga... niti cje biti kolko ja znam...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zaista,ali zaista,sve ovo vreme pokusavao da budem pristojan,uljudan i didakticki nastrojen,ali ne,izgleda da ja moram da se spustim na taj primitivni nivo,i uputim ti sledece reci:

JEBALO VAS TO PANSLAVINISTICKO SRANJE,TA IDEJA DA KRADETE FORE I FAZONE OD UKRAJINACA,RUSA I ONIH ANTI-SLOVENSKIH DEGENA SA BALTIKA("AJMO SVI ZAJEDNO,FUNJARE DA KARAMO(ovo mi je jednostavno bilo zanimljivo da napisem,izvinjavam se BG sindikatu)JER SMO MI NAKURCENI ZAJEBANI KLINCI IZ KRAJA KOJI CRTAJU SVASTIKE PO SKOLSKOM DVORISTU,I MRZE SEZONSKI I BEZ RAZLOGA)!NE PADA MI NA PAMET DA SE VISE PREPUCAVAM OKO IDIOTIZAMA,DA LECIM TUDJE KOMPLEKSE I DA SE PREVDAM ZA STVARI KOJE DOLAZE IZ MOJE DUSE!AKO IMAS NESTO PROTIV ISKRENE,PRADREVNE PAGANSKE RELIGIJE,TI LEPO IDI PA POSTANI VIKAN,ILI NESTO SLICNO,TU IMAS CEO ARSENAL NOVIH BOZANSTAVA I RITUALA KOJI JEDVA CEKAJU DA BUDU NAUCENI NAPAMET!

MUKA MI JE VISE OD OVE TRULE SCENE,SVI GLEDAJU KAKO DA TI ZABIJU NOZ U LEDJA!

ZBOG TAKVIH "ISKRENIH" PAGANSKIH BENDOVA KOJI GLEDAJU KAKO DA SE PRILAGODE DRUGIMA PRAVA PAGAN SCENA UMIRE!

BOLI RUSE KURAC,ONI MOGU DA KENJAJU DO SUTRA KAKO SU U PONOC RAVNODNEVNICE SLUSALI JEBANJE PTICA,JA CU DA PRICAM O STVARIMA KOJE SE TICU PRAVE PAGANSKE RELIGIJE!

TO TVOJE TAKOZVANO RODNOVERJE JE JEBENI TREND KOME NE ZELIM DA PRIPADAM,JER JA NE STVARAM BLACK METAL DA BIH LECIO KOMPLEKSE I BEZAO U ZAMISLJENI SVET,NEGO JER SMATRAM DA IMAM CEMU DA PODUCIM LJUDE KOJI CE SLUSATI BEND U KOME SVIRAM!

DO DALJNJEG,MOLIM TE DA SE UDALJIS SA TEME,AKO VEC NEMAS STA DA KAZES,I DA SE VRATIS KADA DOSPES NA DOVOLJNO VISOK NIVO DUHOVNOG RAZVOJA DA RAZUMES MOJE RECI,A ZA TEKSTOVE CE TI TREBATI JOS VIUSE VREMENA.NE VREDJAM TE,NEGO TI DAJEM PRIJATELJSKI SAVET.

JA PROTIV TVOG BENDA I VASE IDEOLOGIJE NEMAM NISTA,JER JE TO VASA STVAR,A DRUGO HE STO NE VIDIM KOJA JE VASA PORUKA.

OVDE STAVLAJM TACKU NA DALJU RASPRAVU!

Izvinjavam se zbog capslock-a.

 

Napad je najbolja odbrana, milane...

Otkud tebi znanje o mojoj duhovnoj razvijenosti... Nemoj molim te da kenjas po necemu o cemu nemas nikakvo znanje... dA, VREDJAS ME OVAKVIM RECIMA!!! ja tvoju u duhovnu razvijenost ne zalazim, jer o tome ne znam nista.

Ako si se tako jako borio protiv satanizma u pagan blacku OD POCETKA, objasni molim te zasto su svojevremeno na sajtu raw gore-a bili pentagrami...

Dalje: Car Lazar i carica milica se mole Perunu... Razmisli malo i o tome...

Oko vike: nemoj da lupas gluposti,,, U viki ne postoji ARSENAL NOVIH BOZANSTAVA vec dva koja objedinjuju ostale. Ne seri po stvarima koje ne shvatas. U slovenskoj religiji je slicna situacija, sa JEDNIM BOGOM KOJI SADRZI SVE!!! Tvoja izjaa dokazuje tvoju neinformisanost koju iskazujes u svakom postu...

Kada pocnes da se istinski bavis paganizmom shvatices sve- i da bogovi nisu samo olicenje prirodnih sila kao sto istices.

Poruka mog benda je jasna veoma!!!

 

Komentar za muziku:

nova pesma Stepski Vuk je dobro odradjena, dobri su vam rifovi

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji ste vi debili.Samo je muzika bitna,koga briga da li klinac zna vise od lika koji pise tekstove za svoj bend duze nego sto ovaj zna da nabroji Slovenskih bozanstava.Uzmite temu paganizam na ovom forumu,mali,prestani da skrnavis temu,ozbiljno me nerviras.

 

Postavljen je link na kome se mogu preslusati pesme,uzmite to i komentarisite.

Kreteni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ovaj lik dragan pagan, kazhe da to uradite kao pravi blekeri, varg i euronimus, za pochetak da zna neshto o vargu rekao bi neshto u vezi onog da paganizam nije NS, jer varg kazhe da paganizam nikako ne mozhe da ne vude ns...

 

 

pa ja se u polemiku o NS nisam upustao jer ni burzum ni mayhem u zivotu nisam slusao! Samo sam njihovo prepucavanje okrenuo na zajebanciju! Ja imam svoje misljenje i ono me cini covekom kakvim jesam i zabole me sta ce drugi da misle/kazu na sve to!

 

 

Postavljen je link na kome se mogu preslusati pesme,uzmite to i komentarisite.

Kreteni.

 

 

upravo to!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napad je najbolja odbrana, milane...

Otkud tebi znanje o mojoj duhovnoj razvijenosti... Nemoj molim te da kenjas po necemu o cemu nemas nikakvo znanje... dA, VREDJAS ME OVAKVIM RECIMA!!! ja tvoju u duhovnu razvijenost ne zalazim, jer o tome ne znam nista.

Ako si se tako jako borio protiv satanizma u pagan blacku OD POCETKA, objasni molim te zasto su svojevremeno na sajtu raw gore-a bili pentagrami...

Dalje: Car Lazar i carica milica se mole Perunu... Razmisli malo i o tome...

Oko vike: nemoj da lupas gluposti,,, U viki ne postoji ARSENAL NOVIH BOZANSTAVA vec dva koja objedinjuju ostale. Ne seri po stvarima koje ne shvatas. U slovenskoj religiji je slicna situacija, sa JEDNIM BOGOM KOJI SADRZI SVE!!! Tvoja izjaa dokazuje tvoju neinformisanost koju iskazujes u svakom postu...

Kada pocnes da se istinski bavis paganizmom shvatices sve- i da bogovi nisu samo olicenje prirodnih sila kao sto istices.

Poruka mog benda je jasna veoma!!!

 

Komentar za muziku:

nova pesma Stepski Vuk je dobro odradjena, dobri su vam rifovi

Da,zalazis,jer me pljujes.

Hajde se ti sad lepo teraj u picku lepu materinu.

Vise mi ne pada nas pamet da polemisem, sa sezonskim paganima.

I ZA KRAJ:

SLOVENSKA DEMONOLOGIJA JE ZAVEDENA KAO POJAM U SVETSKOJ ETNOLOGIJI,A TVOJE NAPADANJE IZ NEZNANJA TO NECE PROMENITI!

 

 

SRAM TE BILO!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vandalicum: nema tu bavljenje paganizmom,ti ga onda posmatras kao vrstu nauke,a ne kao veru.

To bi i bilo dovoljno da se sa tobom ne polemise.

A koliko ja znam,ti si sa onom ekipom koldun i co.,znakhar i kompanija koji po forumima pisu "dace perun da prodjem kull prijemni"

 

Only for fools and horses.

 

@Lord Butcher: Stefan,'91,plavi.

 

 

Ovako,stepski vuk mi se svidja,zelim i da pohvalim produkciji koja je na svetskom nivou!Svaka vam cast! Sajmon je mnogo dobre rifove osmislio,nova Morana nas vodi je kultno uradjena,vidi se kako je Bane uznapredovao za bubnjevima,vokali su mnoooogo bolje uradjeni...sve u svemu-podrska!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koliko ja znam,ti si sa onom ekipom koldun i co.,znakhar i kompanija koji po forumima pisu "dace perun da prodjem kull prijemni"

 

 

Zvanicno sam pocela da se davim od smeha!!!!!!

 

Jeste Bane dosta napredovao,vezba cini cuda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...