Jump to content

Наврог


Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sta??? Kakva havarija, koji skinsi:D???

 

 

хехе мени су већ претили скинси али сам им рекао да се напуше курца!!!! :) :) :)

 

Ma dok je ГОВНАР,ovaj НАВРОГ svirao sam pravio haos i zakacio neku malu.I prilazi mi mala i izjavi "ima da te biju skinis!!!" znaci umro sam od smeha :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ok ... ovako je bolji logo ... ^^

tako ce tebi da budu okrenute ruke i noge,mojne se brines.

jel' smem samo da te upitam,jel' trazis virtuelne drugare sa ovim trulim forama,ili sta?Nisi nas ponizio tvojim postom,stavise,ponizio si sebe...znas kada bih ja trosio svoje vreme da "prepravljam" neciji logo?Jadan si.

I fora ti je sranje,kao i onog sto se izvalio,pa je posle bezao od mene po beer festu kada sam hteo da mu pridjem i da ga pitam sta sere (znas vrlo dobro ko si).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opusteno brate, slobodno mi se javi na ulici...upadljiv sam i prepoznatljiv...Samo da mi objasnis cemu sva ta proseravanja...

sta se bre cimas zbog kompeksasa....verovatno ne sme da nosi majice bendova po gajbi zbog matoraca,pa misli da moze nama da jede govna....pohasaj nam izmet pacenice,mada...slobodno se javi na ulici da popijemo pivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista, ovako cemo, proverim domain racunara sa koga je poslat post, nadjem ip adresu, zovem operatora, dobijem kucnu adresu i idemo da postetimo frajera sa druge strane!

Posto verujem da decko vise nece praviti ovakve gluposti, ovaj put cu da iskuliram, al ako bude trebalo, nacicu te!

Edited by Usud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
ok ... ovako je bolji logo ... ^^

 

nisam karao muskarce, ali ti i nisi musko,kad se krijes iza tog gandolfolvskog nadimka.

prkno ceti krvavo biti.

uz duzno postovanje ostalim clanovima i moderatorima, morao sam da eskaliram.

 

-Petar Vranjesic-

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zaista samo zelim da mi se objani...a ako se mnogo jedu govna...pun mi je qrac ovakvih indijanaca, majke mi...

Ma takvih glupavih komentara ce uvek biti, pogotovo ovde preko interneta...ne obazirite se i gazite do kraja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...