Jump to content

Наврог


Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kupi naocare,ne vidis dobro :evotigana:

 

Ма ајде опуштено, нисам овде да провоцирам

 

а јеботе, ал су сви нервозни ових дана, мора да је због штрајка железничара у Француској...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jok...ja podrzavam opoziciju :lol:

sine..nije to nervoza...nego ti dokurci da citas raznorazne gluposti.citao sam ja svasta po netu pisano sa tvoje strane i strane tebi slicnih...jbt...upisao sam se od smeha kada sam video da nekom ortaku sa spejsa porucujes da smo mi najgluplji bend ovde...ulepsao si mi dan time.kao i ostatku benda.

sta koji moj kucate po temi...ako ima sta da se napise,mi cemo pisati...vise nije zanimljivo.

aj sad svi lepo veceras na svirku pricersa,i iskulirajmo sa teme :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја се тога нешто не сећам, ал ајде, извињавам се ако је истина, сигуран сам да је било разлога за тако нешто, можда зато што сам 100% да сте написали да сте НС, па променили за два дана.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad ste NS? :) :) :) :) :)

 

Када је ово написано, био је одговор на опис бенда да је у питању Паган, НС ил нешто. Не знам која вам је идеологија, али твој ник Славоник додовди до каквог таквог закључка, само, да ли си ти из Славоније или је то требало нешто друго да значи?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Када је ово написано, био је одговор на опис бенда да је у питању Паган, НС ил нешто. Не знам која вам је идеологија, али твој ник Славоник додовди до каквог таквог закључка, само, да ли си ти из Славоније или је то требало нешто друго да значи?

to je bilo zbog svastike.da si pazljivije citao postove,sam bi izvukao poentu.nigde se nisam izjasnio kao NS,niti se bend izjasnio kao politicki orijentisan.

 

moj nadimak nema veze sa Slavonijom(nemam pojma kako ti je to palo na pamet),ima znacenje,ali iskljucivo za mene...da mi ne stoji vec 2 godine isti nadimak,mozda bih ga i menjao..ali ovako...jebiga,zivot ide dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je bilo zbog svastike.da si pazljivije citao postove,sam bi izvukao poentu.nigde se nisam izjasnio kao NS,niti se bend izjasnio kao politicki orijentisan.

 

moj nadimak nema veze sa Slavonijom(nemam pojma kako ti je to palo na pamet),ima znacenje,ali iskljucivo za mene...da mi ne stoji vec 2 godine isti nadimak,mozda bih ga i menjao..ali ovako...jebiga,zivot ide dalje.

 

Можда зато што то знчи Славонија, а друго, веома сам пажљиво читао твоје постове, колко год је то било потребно, ово око свастике нећу ни да коментаришем, ај уздравље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej braco ! Veliki pozdrav za mog imenjaka Baneta !!! Demo vam je bolji nego bilo sta sto ste ranije radili,tako da kao sto i sami znate-SAMO NAPRED !!! Brutalan pozdrav od Disdained-a i Novosadske ekipe zlih metalaca hahaha !!!

 

 

De si Bane care;)!!! Kako zivot??? Vidimo se 1vog u NSu:)))!!!

PoZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

De si Bane care;)!!! Kako zivot??? Vidimo se 1vog u NSu:)))!!!

PoZ

 

Hej brate moj !!! Pa evo me,svira se Brutal Death naravno,sta bi ja drugo i radio hehehe! Ma covece mucim se,vec po neznam koji put zovem tako neke lokale u okolini NS-a da nam sredim svirku i svaki put kad im ja odgovorim na njihovo pitanje-"a sta vi momci svirate" oni mi kazu "auuu brate sorry ovo ono ali nema toga ovde" ! Hahaha znaci zlo! No dobro,bitno da radimo ono sto volimo dok mozemo,pa makar i samo to bilo samo na probama...pa jel nije tako :) Naravno ako mi ne iskrsne nesto,vidimo se 1.12.2007 !!! Ajde brate moj cuvaj mi se i sve najbolje !!! POZ !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Joj, vec ste postali mediske zvezde :) Kad svirate vi ono bese, nesto mi alen pominjao da treba krajem meseca. Da pravimo necro picvajz :rockdevil:

ma,mi smo opasni,jos malo ce da nas zovu na TV Palma da pricamo u divnoj sintezi izmedju turbo folka i blek metala koju tako dugo praktikujemo :lol:

nista od svirke na kraju,jedini bend koji se koliko-toliko slaze sa nama po zvuku su Dark Preachers,tako da smo odustali(stvarno nema svrhe da sviramo sa EKV tribjutom i tako tim bendovima)...nista od nekro picvajza ovaj put :(

 

@Duxa

nije to nista veliko,dok nas ne pozovu na wacken,nista nismo uradili :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma,mi smo opasni,jos malo ce da nas zovu na TV Palma da pricamo u divnoj sintezi izmedju turbo folka i blek metala koju tako dugo praktikujemo

Dzaba vama intervju na Palmi, kad je Golub imao modnu reviju na Pinku, cime mi ispadamo najvece zvezde :razz::):):)

Edited by Jabba the Hutt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dogovoreno! :pivopije:

vidim da si se vec ponudio da doneses pivo za tour bus :P:pivopije:

 

@Jabba

dzaba vam golub maneken,ja sam statirao za neku domacu seriju (nemam pojma kako se zove)+smo pre skoro 2 godine davali intervju za metropolis kao ro gor,te smo mi i dalje vise medijski (pre)eksponirana bagra od vas :P buahahaha :pivopije:

Al' i dalje imate najbolji picvajz :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...