Jump to content

Fatality


Tower...

Recommended Posts

brate, to ti je snare iz osamdesetih... sta nije u redu? To je zvuk vestackog bubnja iz osamdesetih. To smo i hteli. Mislim tacno je da nije pravi zvuk, ali to je kucni demo za 3 i po sata, kad bude profi demo zsa zivim bubnjem i kakvom takvom produkcijom bice bolje... Ali otprilike mi hocemo takav snare... takav zvuk dobosa, mada meni se svidja sa justica dobos. Meni su ti plitki zvukovu dobosa do jaja... e pa sad.. Svako me se svidja nesto drugo...

samo necu shvatiti nase ljude nikad... zasto ne slusate pesmu, nego morate svi da je rasclanjujete. ili vam se svidja ili ne jednostavno...

Edited by beholder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo, nisam ti brat. Kao drugo ne znam ni koj ce kurac ova tema na ovom forumu. Zar ne postoji Domaca metal scena forum? A tek mi se jebe za to sto postoji program u kome moze da se izabere "snare zvuk iz '80tih", e sigurno. Shugavo zvuchi, i to je moj utisak, i sta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

RNA je lepo rekao da domaći thrasheri smeju da otvaraju ovde teme, a i šta tebe to uopšte zanima?

 

Ne postoji program na kome se izabere "80s snare", imao sam jako loše samplove, a ovo je najbolje što sam iz njih izvukao kompresorima i ikvalajzerima, a želeo sam da postignem doboš kakav su imale, recimo, Jagode na pesmi Motori... Nije uspelo, suviše je suv doboš, ali jbg.

 

 

SVIRKA 24. JUNA U DVORIŠTU PETE GIMNAZIJE JE POTVRĐENA! Mi ćemo svirati oko pola deset...

Edited by Tower...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako postavljaš svoje radove na forum sa skoro 7000 članova (6976+), verovatno ćeš popiti i koju negativnu kritiku :)

 

Nemoj tako oni su do jaja.

 

Ja stvarno ne znam sta je sa ovim klincima.Zasto ne mogu da podnesu negativnu kritiku.Iskrena kritika znaci mnogo vise od lazne "JAO KAKO STE DO JAJA!!!111!",jer moze da ti ukaze na greske koje nisi sam u stanju da vidis(sto je sasvim normalno)...Ali ne to ne moze biti moraju biti najbolji.Ja licno nemam nista protiv metal sluga,fatalitija i navragomona,ali cinjenica je da su na vecini uzivo svirki na kojima su bili zvucali sranje(barem metal slug i navragomon),a to sto oni ne zele to da prohvate i to sto se foliraju u parku dok stimaju gitare pred mladjanim metalkama (od 13 do 16 god) to je drugi problem.Strasno je to sto ne mogu da shvate da im treba napretka i poboljsanja(jos jedanput sto je SASVIM normalno,ipak smo mi ljudi) nego izvaljuju gluposti tipa "ma bili smo do jaja"...

 

my 2 cents...

Share this post


Link to post
Share on other sites

o ljudi opet vi po licnoj osnovi... to nije tema za to...

 

elem, prezirao sam to lozenje sa akustarom u parkicu ili na kalisu... Nikad to nisam ni radio, uvek sam svirao za sebe, i gubio se kuci za sebe... Ali, dobro, samo vi pljujte, vasa stvar... Mi cemo da svoj kvalitet dokazemo kroz svirke...

bice gresaka, naravno da ce ih biti u pocetku mi od toga ne bezimo i zivi smo ljudi... A vi ako mislite da cete nesto postici ceo zivot svirajuci kreator i slayer, dobro... svaka vam cast.

I mi zelimo kritike, ali ne tipa VI STE SRANJE, VI IMATE SRANJE BUBANJ... sta je to uopste? ako vam se nesto ne svidja argumentujte i dajte savet ako to vec zelite, ako ne znate zasto pljujete, onda ni nemojte da pljujete...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima mozda malo i shmeka i pantere sa prva tri albuma... malo rekoh!!!

ima doze thrasha, ima i heavyja..to je ionako dobar spoj zar ne? :D

 

Ne treba blatiti nijedan metal, vec dati iole valjanu kritiku...il bar normalno misljenje...

Ali ne....dzaba pricati.. :no::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja licno nemam nikakvo lose misljenje o drugim bendovima, u svakom od njih (Slayer, Kreator, Megadeth, Exodus...) ima dosta dobrih pesama, svaka je razlicita, ali zanimljiva i dobra na svoj nacin, i svi ti bendovi su doprineli da sadasnja scena bude takva kakva jeste, a kad bi svi oni zvucali isto ubrzo bi nestala ta vrsta muzike jer bi dosadila ljudima, tako da sve sto je novo, po meni treba biti prihvaceno i protumaceno '' za tu vrstu mjuze je dobro ili lose'', ali isto tako se ne moze gledati '' ovo je sranje, zato sto nije kao''... lupam ''exodus'' npr. Ljudi, muzika nije stvorena da bih se svadjali oko nje, nego da bi smo se zazali, i uzivali u njoj! Aj uzdravlje :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa jedne strane strašno je glupo blatiti po thrashu ako sviraš thrash.

 

Sa druge strane onaj snimak nije thrash metal, više neki-heavy-nešto.

 

Ja sam samo rekao da smo thrash zato što mi naša muzika najviše liči na to. Ako želiš da nas smestiš u heavy, samo izvoli, zaista nemam ništa protiv...

 

A, Kreator, Slayer i ostatak je meni stvarno gomila besmislenog krljanja, ali to je MOJE mišljenje. Who cares... Just listen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam zasto uopste raspravljate o kvalitetu zvuka, mislim da je emo ovo postavio samo da bi otprilike skapirali o cemu se radi...

 

inace sad sam shvatio koliko je ono pokusavnaja dranja i vristanja ustvari smesno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedne pesme koju smo snimili Tihi i ja danas mojoj najboljoj ortakinji za rođendan...

 

Ova pesma je zajebancija. Sve je snimano iz prve i šale radi.

 

 

FATALITY ~ VEHABIJE (TIXIE, SREĆAN ROĐENDAN) 2MB

 

 

Text:

FATALITY ~ VEHABIJE (TIXIE, SREĆAN ROĐENDAN)

 

Happy birthday to you

Happy birthday to you

Happy birthday, dear Tixie

Happy birthday to you

 

Vehabije

Svuda oko nas

Zauzmi borbeni stav

Sama izgradi svoj spas

 

Kad vehabije su na pragu pobede

Seti se, jača si od sudbine

 

Vehabije, vehabije, vehabije

Vehabije, vehabije, šalalalala

 

Gavrani

Doleteše

Donesoše vesti smrti,

Plača i pohlepe

 

Kad vehabije su na pragu pobede

Seti se, jača si od sudbine

 

Vehabije, vehabije, vehabije

Vehabije, vehabije, šalalalala

Share this post


Link to post
Share on other sites

@RNA

Hmm... Fatality ima zezatorske pesme - prave autorske nisu izbacili ovde na vidno, dok Nadimac vec par godina ima brutalno bolesne pesme (mhihi) :)

 

Ne mozes ih porediti.. plus sto je Fatality na samom startu... :P

 

I ovo bi trebala da bude njihova tema i ne tupite :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto covek jednostavno ne voli Slayer,Kreator... ne mora da znaci da je pozer, svako ima svoj ukus... a i glupo je baviti se takvim stvarima. Neka svako slusa sta voli, i to druge ne treba da zanima :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto covek jednostavno ne voli Slayer,Kreator... ne mora da znaci da je pozer, svako ima svoj ukus... a i glupo je baviti se takvim stvarima. Neka svako slusa sta voli, i to druge ne treba da zanima :opusteno:

 

Slazem se 100%,i to jeste stvar licnog ukusa.Ali ipak reci da su "Seasons In The Abyss" i "Violent Revolution" hrpa besmislenog krljanja,nema veze sa zivotom.I to jos dolazi od coveka koji se bavi muzikom.Besmislica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вероватно је човек чуо раније албуме, па их није ни преслушао. Али, зато не волим бесмислена уопштавања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...