Jump to content

Fatality


Tower...

Recommended Posts

Stavio sam nas na Metal-Archives.com!!! :)

http://metal-archives.com/band.php?id=110998

 

Slušajte snimke sa spejsa, komentarišite...

Mi već spremamo novi materijal, al' to je već druga priča... Biće uskoro svirki da delimo to što smo snimili. :)

 

Kad cu da dobijem disk :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
pa dobro sve je to lepo,svirati i tako to,al brate zar vas ne smori vise sto svaki drugi bend je kao metalicca ili megadeath ili tako nesto.danas svima thrash je metallica pantera i slejer.....

 

E, sad sam baš čitao ovu temu unazad, i moram samo da prokomentarišem...

 

Ja, naprotiv, smatram da je danas svima thrash Sodom, Kreator, Destruction, Tankard i ekipa... Odvojio sam vremena da poslušam sve njih, i mogu reći da nisam bio u pravu. Naime, svidelo mi se štošta tih evropskih trešera, malo bržih i agresivnijih, malo manje melodičnih nego meni poznata bay area škola... Destruction je keva, Tankard je OK, Kreator je počeo da liči na nešto tek sa Extreme Agression albumom, a Sodom baš, ali baš ne mogu da svarim... Gotivan je i onaj Assasin, mada nisam nešto mnogo sluš'o.

 

I, ne znam ni jedan bend koji liči na Metallicu, ili Megadeth, a da je autorski bend i da je aktivan u poslednje vreme.

 

Panteru i Slejer nikad sluš'o, niti planiram nešto... Posebno Panteru (sluš'o sam ja Panteru, znam pesme, znam čak da sviram, ali nikad ne slušam kod kuće, za sebe)...

 

-----------

 

Što se tiče benda, malo unosimo raznovrsnosti u pravac, uglavnom s uticajem skavdinavskog bleka, floridskog deta, nemačkog treša i, naravno, malo džeza... :)

 

Za onaj EP, jebem mu mater, nikako da skupimo keš, otštampali smo omote, još samo da kupimo i narežemo CDove, a mogli bismo i neku svirku da napravimo, ali nigde prilike...

 

Posetite MySpace, bacite komentare, poslušajte Ep, štamugajaznam...

FATALITY @ MySpace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slejer nikad sluš'o, niti planiram nešto...

-----------

 

Što se tiče benda, malo unosimo raznovrsnosti u pravac, uglavnom s uticajem skavdinavskog bleka, floridskog deta, nemačkog treša i, naravno, malo džeza... :)

 

Za onaj EP, jebem mu mater, nikako da skupimo keš, otštampali smo omote, još samo da kupimo i narežemo CDove, a mogli bismo i neku svirku da napravimo, ali nigde prilike...

 

Posetite MySpace, bacite komentare, poslušajte Ep, štamugajaznam...

FATALITY @ MySpace

 

Cenim tvoju iskrenost ali nisi svestan koliko cete kostati takve izjave u buducnosti...Da te ne gotivim isprozivao bih te najgore ali necu.Shvatices sam :)

 

Btw di je moj demo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, sad sam baš čitao ovu temu unazad, i moram samo da prokomentarišem...

 

Ja, naprotiv, smatram da je danas svima thrash Sodom, Kreator, Destruction, Tankard i ekipa... Odvojio sam vremena da poslušam sve njih, i mogu reći da nisam bio u pravu. Naime, svidelo mi se štošta tih evropskih trešera, malo bržih i agresivnijih, malo manje melodičnih nego meni poznata bay area škola... Destruction je keva, Tankard je OK, Kreator je počeo da liči na nešto tek sa Extreme Agression albumom, a Sodom baš, ali baš ne mogu da svarim... Gotivan je i onaj Assasin, mada nisam nešto mnogo sluš'o.

 

I, ne znam ni jedan bend koji liči na Metallicu, ili Megadeth, a da je autorski bend i da je aktivan u poslednje vreme.

 

Panteru i Slejer nikad sluš'o, niti planiram nešto... Posebno Panteru (sluš'o sam ja Panteru, znam pesme, znam čak da sviram, ali nikad ne slušam kod kuće, za sebe)...

 

-----------

 

Što se tiče benda, malo unosimo raznovrsnosti u pravac, uglavnom s uticajem skavdinavskog bleka, floridskog deta, nemačkog treša i, naravno, malo džeza... :)

 

Za onaj EP, jebem mu mater, nikako da skupimo keš, otštampali smo omote, još samo da kupimo i narežemo CDove, a mogli bismo i neku svirku da napravimo, ali nigde prilike...

 

Posetite MySpace, bacite komentare, poslušajte Ep, štamugajaznam...

FATALITY @ MySpace

 

E dobro si se setio sad da zagotivis nemce. c,c,c...

Ma samo cepajte, sto vishe thrashera tim bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad su ti vec preporucili svasta nesto, daj da ti i ja kazem par stvari kad vec gotivis osamdesete:

ARTILLERY (melodic thrash-heavy... neverovatni rifovi, brzina, sve... whow)

DEATH ANGEL

AGENT STEEL

SLAMMER

HEXX (takodje meshavina)

OverKill

Laaz Rockit

Meliah Rage

 

:]

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad su ti vec preporucili svasta nesto, daj da ti i ja kazem par stvari kad vec gotivis osamdesete:

ARTILLERY (melodic thrash-heavy... neverovatni rifovi, brzina, sve... whow)

DEATH ANGEL

AGENT STEEL

SLAMMER

HEXX (takodje meshavina)

OverKill

Laaz Rockit

Meliah Rage

 

:]

 

 

Heathen, Liege Lord, Forbidden...

 

Onslaught,Xentrix!!! :rockdevil:

 

Exciter, Venom, Helstar, Violent Force...

 

Sve je to super... Ali da se BAŠ niko ne seti da spomene CORONER... :angry:

Tehnički thrasheri iz Švice, odličan, obavezna lektira (po mom mišljenju naročito Punishment For Decadence i Mental Vortex)!

Prijatno Slušanje! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to lepo, samo što se ova tema pretvorila u nabrajanje bendova, molim da to prestane. Poslušaću vaše predloge, neke već znam, a neke ću...

 

Inače, promoi su gotovi, CDovi su kupljeni, režem ih dok ovo pišem... :)

 

Svi mogu dobiti primerak, free of charge!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...