Jump to content

Fatality


Tower...

Recommended Posts

Momci veceras sam se jako razocarao u vas...

 

Cemu ovo?

 

dwpaok34-1.jpg

 

Ok imate neka ubedjenja anti fasisti ste i sl,ali sami sebe zakopavate

 

dwpaok35-1.jpg

 

Imate PAGAN BLACK metal u top frendsu koji ima kukasti krst u logou benda,a vamo glumite neke antifasiste...To je jednom reciju ogroman pozerizam...

 

Dzabe vam sto prangijate do jaja kad se uplicete u neke stvari koje su daleko iznad vas...Antifa...Osecam da nemate pojma o cemu pricate...A onu pricu o evropskom thrash metalu necu ni da spominjem,samo potvrdjuje ono sto nisam zeleo da kazem (zbog toga sto za razliku od nekih bendova znate da svirate) da ste obicne pozercine...

 

Muka mi je vise od te antife,niko vas nije trazio u metalu,sad ste vi odjednom tu da mrsite muda,glumite neko ludilo a niko vam rec nije rekao...Samo cu reci jednu stvar

 

10231261.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi Satane,

 

Pod jedan, cela ta priča o evropskom trešu je davno prošla. Nemam ništa protiv istog, počeo sam da slušam, svako ima pravo da odraste. :)

 

Što se tiče "antifa", ja ne znam ni šta je to (mada, pretpostavljam). Ja sam SATANISTA, po religiji koju je osnovao Anton Szandor LaVey, i mrzim naciste, mada se trudim da odvojim muziku od ideologije.

 

Navrog nam je u top friends zato što ja gotivim Nikolu (Usuda), gitaristu benda i zato što mi se sviđa njihova pesma Stepski Vuk.

P.S. To na Navrogovom logu nije kukasti krst, kukasti krst ide u drugu stranu.

 

Pozerčine? Šta to treba da znači? Ko nije nacista, nije metalac? Pa, dobro, ja ionako ne karakterišem sebe kao metalca, jer to danas ima drugo značenje od onog koje je imalo u "moje vreme". A, smatram da naša muzika JESTE metal, pa sad ti vidi... Takođe, ako to što slušam i drugu muziku osim metala (a, pritom se ne nazivam metalcem) znači da sam pozer, onda jebiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče "antifa", ja ne znam ni šta je to (mada, pretpostavljam). Ja sam SATANISTA, po religiji koju je osnovao Anton Szandor LaVey, i mrzim naciste, mada se trudim da odvojim muziku od ideologije.

 

Navrog nam je u top friends zato što ja gotivim Nikolu (Usuda), gitaristu benda i zato što mi se sviđa njihova pesma Stepski Vuk.

 

Ovo sad sto si rekao samo potvrdjuje moj prethodni post...

 

Vasa muzika jeste metal,ali ste pozercine.A sto se tice toga ko nije nacista nije metalaca si tako odvalio da nemam reci...Strasno...Ne zelim vise ni da otvorim ovu temu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Argumenti molim...

2.Čemu?

 

Da argumentujem šta me čini satanistom? Pa, evo...

 

1. Ne smatram da je dobro odricati se ovozemaljskih dobara, uživam u životu.

2. Ne verujem u "duhovne" gluposti koje navodi ijedna religija... Mada, imam poštovanje prema disciplini u budizmu.

3. Znanje mi je bitno.

4. Ponašam se prema ljudima selektivno.

5. Obožavam osvetu. :D

6. Osećam odgovornost samo prema onima koji je zaslužuju.

7. E, sedma je jedina stavka s kojom se ne slažem, mrzim životinje.

8. Upražnjavam sve "grehe" koji me zadovoljavaju.

9. Mislim svojom glavom, svoj sam čovek.

 

Ovo su ti otprilike 8 satanističkih "zapovesti" (u satanizmu nema zapovedanja), provučene kroz prvo lice.

 

A, odgovor na drugo pitanje: 90% ljudi su satanisti, samo što to ne znaju.

 

Nije satanizam ono što vidite u spotovima Immortala, i ostale ekipe, to je ili zajebavanje, ili pogrešno shvaćena gore pomenuta "religija".

Edited by Tower...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dakle, svirka počinje u subotu, 19. januara, u osam, sviraju NAVY (tribute to Nirvana), Doomrash, Ujed Besne Šišarke i Real Edge...

 

Inače, na plakatu su napisali da smo Megadeth/Metallica tribute... :lol:

 

Dakle, kao što rekoh, delićemo promoe, od obrada ćemo verovatno svirati neku Sepulturu, Panteru, ili nešto tog tipa, s obzirom na ostale bendove... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Momci veceras sam se jako razocarao u vas...

 

Cemu ovo?

 

dwpaok34-1.jpg

 

Ok imate neka ubedjenja anti fasisti ste i sl,ali sami sebe zakopavate

 

dwpaok35-1.jpg

 

Imate PAGAN BLACK metal u top frendsu koji ima kukasti krst u logou benda,a vamo glumite neke antifasiste...To je jednom reciju ogroman pozerizam...

 

Dzabe vam sto prangijate do jaja kad se uplicete u neke stvari koje su daleko iznad vas...Antifa...Osecam da nemate pojma o cemu pricate...A onu pricu o evropskom thrash metalu necu ni da spominjem,samo potvrdjuje ono sto nisam zeleo da kazem (zbog toga sto za razliku od nekih bendova znate da svirate) da ste obicne pozercine...

 

Muka mi je vise od te antife,niko vas nije trazio u metalu,sad ste vi odjednom tu da mrsite muda,glumite neko ludilo a niko vam rec nije rekao...Samo cu reci jednu stvar

 

10231261.jpg

 

 

 

Kao sto (ne)znas svastika datuje iz PRAISTORIJE njom su se obelezavala neka bozanstva(zaboravio sam koja)

kao drugo NAVROG je pagan black metal

ako nisi razumeo to je u neku ruku i obelezje pagana samo sto je Hitler pretvorio taj znak u nacistici

ako mi ne verujes idi procitaj malo

e da jos nesto brate ja imam 15 god zapitaj se da li ja tebe trebam da ucim ili ti mene

jbt znam da si car ali prvo pogledaj pa pricaj

i Navrog je rekao da to nije nacisticki znak

za ono gore ako mi ne verujes nadji neka Sunceva kolica iz metalnog doba i pogledaj grudi vozaca videces

 

aj da ne off topicujem

ortak ima demo znaci Citadel je najaca ali ni 80 nije losa nego je mnogo smesna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto (ne)znas svastika datuje iz PRAISTORIJE njom su se obelezavala neka bozanstva(zaboravio sam koja)

kao drugo NAVROG je pagan black metal

ako nisi razumeo to je u neku ruku i obelezje pagana samo sto je Hitler pretvorio taj znak u nacistici

ako mi ne verujes idi procitaj malo

e da jos nesto brate ja imam 15 god zapitaj se da li ja tebe trebam da ucim ili ti mene

jbt znam da si car ali prvo pogledaj pa pricaj

i Navrog je rekao da to nije nacisticki znak

za ono gore ako mi ne verujes nadji neka Sunceva kolica iz metalnog doba i pogledaj grudi vozaca videces

 

aj da ne off topicujem

ortak ima demo znaci Citadel je najaca ali ni 80 nije losa nego je mnogo smesna

 

black-metal.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj da ne off topicujem

ortak ima demo znaci Citadel je najaca ali ni 80 nije losa nego je mnogo smesna

 

Zašto je 80s smešna pesma? :)

 

Baš lepo portretira taj mentalitet... :da:

 

black-metal.jpg

 

AHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!! :lol: :lol: :lol:

 

'De si naš'o te, 'leba ti!?!? :lol:

 

 

 

 

 

 

Inače, spremaju se nove (uslovno rečeno nove, jer su sve ove pesme počele da nastaju još pre četiri godine) pesme, koje će možda u očima nekih opravdati one Mayhem, Dissection i Cynic influences, mada, kao što sam već napomenuo, to što sam navedene bendove stavio među "influences" ne znači da mi ličimo na te bendove, već da su uticali na našu muziku, makar se to i ne primećivalo uopšte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu ponovo da pocinjem raspravu,samo da kazem u ime НАВРОГ-a da svi vi koji se pravite pametni i diskutujete o nasoj ideoloskoj pozadini bez potrebe[da li smo nacional-socijalisticki bend sa paganskim uverenjima ili sta vec]treba da se okanete toga,jer realno,niko sem nas u bendu ne razume poruku i ideologiju koju propagiramo.A ne pada nam na pamet da to nekome objasnjavamo.S' toga ne mozete ni da nas napadate,ni da nas branite.

 

Uzdravlje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...