Jump to content

Fatality


Tower...

Recommended Posts

ало лука јави ми се на мсну кад будеш био морамо нешто да се договоримо...х)

 

е да али ови рејзор су ми тотално фасцинантни.ај да је то неки леви бенд енго ало рејзор хаха

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaa tuuuuugeee i vi ste ga ispusili znaci ko i mi!!! aaaaa!!!

morao sam zbog ovoga da se registrujem na ovaj jumetal.

 

btw, rejzor smo mi :smile::wink2:

 

Osim što su ovi Fatalitiji neki levi bendovi, a Razor je veliko ime u treš metalu. :P

 

 

Sad em ce ovaj Toranj morati da prepravi ime benda em ce morati da naprai novi prsluk! :mhihi:

 

Prsluk ostaje, pa makar kao uspomena... :lol:

 

E procitao sam celu temu,negde u pola teme sam krenuo da preslusavam pesme sa spejsa.Pesme su super,svidjaju mi se.

najbolja je Othello's poem, a najgora 80's(muzika razbija al' tekst ni pod razno ne moze da prodje).

Ove rasprave dal' je tres ili nije-koga bole kurac ako valja.

Vokal mi se svidja.

A kako da nabavim vase pesme?Dajte neki link ili na spejsu stavite da moze da se skine.

Inace dugujes Anji pice,ona je odradila marketing,tj. preporucila vas. :cool:

 

 

 

 

Mogli ste malo vise da dramatizujete(ono demoni ti dolaze u snovima,zbog toga prihvatas satanizam :lol: ) da bude skroz tr00. :D

 

P.S. Sad ce da ispadne da mi je Tauer idol(imam njegov citat u personal statementu). :):):)

 

Lol, nikom se ne sviđa text za 80s... A, baš je u tome fora. :lol: No, nije bitno. :P

 

Možeš dobiti promo, poslaćemo ti poštom. :)

 

 

 

Taj fazon. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bas kulj pjesma 80s,jel peva o tome da se vrati thrash 80ih godian toliko sam ja shvatio,nisam cito tekst,inace cepate. . . Jel mozes meni promo da posaljes postom? xD

 

Fala na pohvalama, inace da peva o tome da se vrate 80-e :D ! Promo mozes dobiti postom samo nam posalji poruku sa adresom i svim potrebnim podacima na spejs ili ovde na yu metal ;)

 

E sad ovako: Svirka :D

 

7.7.2008 - sutra !!!

 

Reflection, Chill Out & Fatality @ Klub Danguba - Cirila i Metodija 2

 

Ulaz : 100 din.

 

Reflection - Guano apes tribute / Nu metal (autorske)

Chill Out - Rock / Pop

Fatality - Thrash metal

 

Posle ove svirke ulazimo u studio i snimamo drugi promotivni CD ! :zuba:

 

Vid mo se !

 

:pivopije:

Edited by Tihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

do jaja ste veceras odradili

samo da ste se pojacali malo i da Tower malo bolje da peva ispadao si iz ritma :ph34r::bigblue:

a koja nesreca Peki jbt otisla mu zica na prvoj pesmu ali nema veze do jaja je osvirao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :D !

Nego svaki cas se sjebavalo nesto, prvo kabl, pa zica, pa kontra cinela... bubanj nije bio ozvucen... al' prilicno su dobro zvucali svi bendovi i bila je dobra zajebancija :D

Pozdrav svima !

:pivopije:

Edited by Tihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

e dobre su vam ove pesmice skroz.... neki delovi su bas paljevina, svidja mi se... samo recimo neki detalji poput soloa u 80s malo te neke stvari zvuce nekako nezgrapno al dobro... mogao je taj solo malo drugacije da se odradi, nesto mi tu bode usi al nije tolko strasno... ok je ostalo... pohvale za vokal, tauer ga izvlaci bas dzejmsovski u mladjim danima haha... lol citadel je odlicna, ostaje u glavi dugo, to je jako dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jedno i drugo :D

 

govorim sasvim realno

prosle nedelje su svirku sasvim profesionalno odradili i slusao sam ih prosla dva tri puta i ni jednom nisam nasao zamerku(lazem jesam ali to su veoma male greske)

 

mislim da ne bi trebalo da vise budu tr00 undergraund bend

Share this post


Link to post
Share on other sites

e dobre su vam ove pesmice skroz.... neki delovi su bas paljevina, svidja mi se... samo recimo neki detalji poput soloa u 80s malo te neke stvari zvuce nekako nezgrapno al dobro... mogao je taj solo malo drugacije da se odradi, nesto mi tu bode usi al nije tolko strasno... ok je ostalo... pohvale za vokal, tauer ga izvlaci bas dzejmsovski u mladjim danima haha... lol citadel je odlicna, ostaje u glavi dugo, to je jako dobro...

 

'Fala na pohvalama. :D

 

Mislim da je ovaj bend i vise nego sposoban za 202-ku.

Realno.

 

Prijavili smo se na 202, i zvali su nas više puta, ali kako nije bilo Pekija nismo hteli bez njega... :(

 

Čim uspemo da povratimo njega u formu, javićemo se dvesta dvojci. :)

 

jos jednom da ponovim..mrzim metaliku...sve ostalo podrzavam

bubnjar vam je ok (mislim dobro pegla) ideologija-klinacka (la vej/anti fasizam/bla bla)

 

 

sazrece mozda sve to

 

Ma, jeb'o ideologiju, važna je muzika. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...