Jump to content

Fatality


Tower...

Recommended Posts

Holy fucking wars :rockdevil: Luka, zasto si ti pevao Mastera umesto onog iz ekipe +?

 

Pa, Ekipa + nije pravi bend, članovi se stalno menjaju, gostuju razni iz drugih bendova Dvestadvojke, a "onaj iz Ekipe +" (Lale) me pustio da im pevam, pošto mi se pevalo. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je dooro bilo u Za ,Fatality ako vako nastavi da prangija ima da poraste kao bend i to mnogo! :rockdevil:

 

Hvala, Pupče, na podršci!!!

 

 

 

Večeras je u Dangubi Demo Masters 7 turnir, pa ko 'oće, nek dođe, a može i da glasa za nas. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znaci ebem ti zivot,teo sam da nadjem ebene tekstove krenuo od pocetka teme,naso za 80s i procito jos koju stranu i jebote kurac kaka su se sve sranja ovde pisala!

Tauere ti si naci emo nekrofil i pozer i slusaj Seku Aleksic,jebesh bay area turbe folk! :mhihi::bigblue::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ebem ti zivot,teo sam da nadjem ebene tekstove krenuo od pocetka teme,naso za 80s i procito jos koju stranu i jebote kurac kaka su se sve sranja ovde pisala!

Tauere ti si naci emo nekrofil i pozer i slusaj Seku Aleksic,jebesh bay area turbe folk! :mhihi::bigblue::)

 

1. Pročitaj najdonji red mog potpisa. :P

2. Svako je jednom bio mali.

 

Svašta sam ja tamo pričao, i jesam i nisam znao šta govorim, ali kao što rekoh ~ bio sam mali. :lol:

 

:P

 

 

E, da, i textove imaš na Spejsu...

Edited by Tower...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam teo da ti kazem nista lose konje jedan koji si bijo mali nego to da je tema ebeno bolesna uopste,prozivke,emo frizura ,slusaj to i to...! xD

 

 

Elem ne kapiram sto si se uopste cimao ,sta nekog bole muda sta ti slusas ili kaku frizuru nosis ili dal ima jebene zvezdice u logou benda ,ahahaahahaha.......tesko je narodu ugoditi! xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem ne kapiram sto si se uopste cimao ,sta nekog bole muda sta ti slusas ili kaku frizuru nosis ili dal ima jebene zvezdice u logou benda ,ahahaahahaha.......tesko je narodu ugoditi! xD

 

Pa, baš ti to i kažem, bio sam mali, nisam im'o pojma. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najnovije informacije su stigle iz gradske bolnice a to je da je umjeteni Tauer ponajvise ozljieda zadobio u prjedjelu moshnica tacnije njeznik mu je fakat otpao,hlace su mu u djelovima a sada je samo pitanje kaj ce se zapravo zbit sa ostalim deckima iz Fatalitija,da li ce nastaviti delat ill presaltati se sa na proizvodnju elasticno navlakoudnih spermospremnica inspirisani ovim dogadjajem,ostaje da vidimo!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...