Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

@nazgul

ako ocesh adrenalin i volish da se trkash,dodji do mene na nbg,da te spustim malo... ^_^ ^_^ ^_^

 

ja dushu vadim svom autu ali nocu,na odredjenim lokacijama(pretezno poznate svima koji su u tome),de nema saobracaja uopshte....

 

 

Ako vozis ovo sa Avatara, slabe su ti sanse :P :P :P :P

 

 

BTW, Who`s "Brace" ?!?! Dolina me asocira na Cetinje :)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta ti vozis?

 

 

Pa na trku bih sigurno dosao sa ochuhovom Fiat Cromom. 2500cm3 :) :) :) Mada sta znam, mozda bih ga dobio i sa mojim golfom (dvojka) na plin :P :P :P Ne znam, nemam na njemu petu brzinu, tako da ne volim da ga vozim preko 120km/h. Inace najvise sam ga vozio 145km/h a toliko sigurno moze i njegov nabudzeni jugo :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW, Who`s "Brace" ?!?! Dolina me asocira na Cetinje :)

 

Ma kakvo bre Cetinje. :) To "Dolina" je zajebancija. Ja sam iz Bloka 38, a ako se ne varam (odnosno, ako sam dobro provalio ko je na slici), i ti si nekada ziveo ovde.

 

Aj sad ti provali ko sam ja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvo bre Cetinje. :) To "Dolina" je zajebancija. Ja sam iz Bloka 38, a ako se ne varam (odnosno, ako sam dobro provalio ko je na slici), i ti si nekada ziveo ovde.

 

Aj sad ti provali ko sam ja. :)

 

 

Da jebo te, ziveo sam u 38-om bloku 8 godina. Provalio si me sa slike posle toliko vremena, ahahhahaaha, ne rise, ne mogu da verujem... trip! :)

 

Ne znam brate, cim dolazis na Yumetal, sigurno si neki roker iz kraja.. Od istih pamtim samo Marica, Nemanju (Kukija), Dejana i Mladena. Posto vidim da si otvarao temu: Slashsnakepit, predpostavljam da si Kuki, posto je on obozavao Guns-e.

 

Ako gresim daj neki Help :) :)

 

P.S. Sad sam video da si moje godiste, znaci 99% sam siguran da si Kuki. Mladen automatski odpada, jer je stariji; za Marica ne bih rekao da dolazi na Yum, on je pre na nekom benchmark forumu ili slicno.. Dejan me ne bi prepoznao (mislim).

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vozis ovo sa Avatara, slabe su ti sanse :P :P :P :P

BTW, Who`s "Brace" ?!?! Dolina me asocira na Cetinje :)

 

ne, ne vozim samo njega...

a u krajnjoj liniji mislim da bi te i on oprashio...

pazi sa plinarom ne bi dobio ni stock yuga..

a kamoli 1.5 ...90+ks...

jugo je 100% uredjen,tj svaki moguci deo je aftermarket (shto od fiata,shto od lancie)...

taj jugo je ponizavao mnogo ''bolje'' i ''brze'', i 10 god mladje automobile...

tako da ako ocesh i mislish da mozesh...

 

 

 

 

U izlišnim empirijskim istraživanjima otkriveno je da je Daewoo Lanos jači od Bube.

zavisi koje...

od burazove bube nije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gde na ibarskoj, jesi lud? Previse saobracaja!!! :) Ibarska je ziva i danju i nocu.

 

Veruj mi, ja bar 2 puta nedeljno predjem ibarsku do cacka i nazad. Guzva je samo vikendom i to samo na ulazu u bg. A ovako je srednje popunjena, taman da bude zanimljivije.

 

@Double fire

 

Svaka cast :)

 

Jedina zena za koju ja znam da vrh vozi je moja tetka. Jebe mu kevu...

Edited by Metal_Heart

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se napravi autoput do Pozege, moze da dodje u razmatranje :) :) Zaebavam se, nema nista od trkanja sa moje strane..

 

Double Fire, ja sam mislio da ne volis brzu voznju...

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne volim da se frajerisem,uvek vezujem pojas,osecam se kao da sam go kad ga ne vezem.

Vozim Ladu Nivu i Fiat Uno.

Doduse zimus jedan lik sa Asconom spickao caleta od nazad,naravno Nivi nista a Ascona se skroz sjebala.Sta je dalje bilo,lik koji je opicio caleta je imao 2.21 promila alkohola u krvi!!!!!!!I na kraju saobracajac pokusao da nabedi mog caleta da je on kriv!Cale posto je rezervista u policiji skontao je te trikove i odma nazvao advokata.Taj slucaj jos uvek nije resen.

 

Uvek nosim bejzbolku jer se stalno nadje neki nabedjeni vozac koji misli da vozi najbolje na svetu.

Niva je dobro oklopljena,ima niklovane bul barove napred i nazad a lim je toliko tvrd da ni cekicem ne mozes da ga olubis.A rdja posle 20 godina...

 

Te trke su za napaljene likove,za mene nebulozne.Sta imas od toga osim sto mozes da izgines negde...bzv

 

010620062vh.jpg

Edited by Death_Cult_Legion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niva je dobra po losem terenu, ali je to obicna kanta lima na pravom putu. Imao sam prilike da se vozim, tvrda je kao tenk!! To bre nije za svakodnevnu upotrebu, izuzev ako zivis u nekoj vukojebini.. Ta Niva ce da upali na -50 C, i popece se uzbrdo na 70% nagiba, po kozijoj stazi, ali ne daj boze da se s njom vozim od Beograda do Bara, ostao bi bez bubrega :P

 

Takodje pri udesima ti dzipovi uopste nisu toliko sigurni.. Veoma su visoki i skloni su prevrtanju. Vecu sigurnos pri udesu ima mali citroen trojka nego bilo koji terenac.

 

Brate reci mi sta imas od pusenja cigara, osim sto mozes da popijes tumor na plucima, i tako dalje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...